Ata Demirer Gazinosu yeniden sahnelere dönüyor

11.02.2024
A+
A-

Ata Demirer şarkılarıyla ve şovuyla “Ata Demirer Gazinosu” ile sahnede… Üç yıl aradan sonra tekrar sahnede seyirci karşısına çıkacak olan Ata Demirer, sesiyle ve esprileriyle seyirciye unutulmaz anlar yaşatmayı vadediyor.

Ata Demirer Gazinosu yeniden sahnelere dönüyor. Usta komedyen, şovmen Ata Demirer üç yıl aradan sonra yeniden sahne şovularına başlıyor. Son filmi Bursa Bülbülü ile seyirciyle buluşan Ata Demirer, “Ata Demirer Gazinosu” başlıklı şovuyla seyircinin karşısına çıkıyor, 

Komedyenliği, oyunculuğu ile olduğu kadar ‘müzisyen’ sıfatıyla da gönüllerde taht kuran Ata Demirer, 16 Şubat’ta izleyicilerle buluşacak.

Türk sanat müziğinden operaya, türküden pop müziğine, tavernadan arabeske kadar geniş bir repertuvar ve stand up gösterisiyle sahneye çıkacak Demirer’e, müzisyen Taşkın Sabah yönetimindeki orkestra eşlik edecek.

Ata Demirer, daha önce “Tek Kişilik Dev Kadro 1” ve “Tek Kişilik Dev Kadro 2” adlı stand up gösterisiyle 16 yıla yakın seyirci karşısına çıkmıştı.

“Ata Demirer Gazinosu”nun ilk etkinliği 16 Şubat’ta Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde (PSM) gerçekleştirilecek. Demirer, ardından 22 Şubat ve 15 Mart’ta Zorlu PSM’de, 20 Mart’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde, 1 Nisan’da Zorlu PSM’de, 22 ve 23 Mart’ta ise Ankara Congresium’da sahne alacak.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.