Ataköy, Nivo aracılığıyla sanatla buluştu

23.01.2018
A+
A-
Ataköy, Nivo aracılığıyla sanatla buluştu

Ataköy Musiki Cemiyeti yeni yılı coşkulu bir konserle karşıladı. Nivo Ataköy sponsorluğunda gerçekleştirilen konserde Türk sanat müziğinin eskimeyen şarkıları, sanatseverlerle buluştu.

İstanbul’a değer katan Cathay Group’un Nivo markası, Ataköylüleri sanatla buluşturdu. Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi’nin ev sahipliğini yaptığı Ataköy Musiki Cemiyeti’nin konseri, Nivo Ataköy sponsorluğunda gerçekleşti. Ataköy Musiki Derneği Korosunun, Şef Hüseyin Sert yönetimindeki ‘Aşk olsun’ isimli konserinde sanatseverler, Türk sanat müziğinin eskimeyen şarkılarını dinleme fırsatı yakaladı.

Cathay Group’un sanat etkinliklerinin yanında olduğunu dile getiren Cathay Group Genel Müdür Yardımcısı Okan Süha Yıldırım, “Sanat, kurum kültürümüz için farklı bir anlam taşıyor. Geçmişin izlerini takip ederek gelecek kuşaklara bir kapı açmayı hedefliyoruz. Bu yolda sanat bir pusula gibi yol gösteriyor. Bu nedenle Cathay Group olarak sanatsal etkinliklere destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Cathay Group Hakkında:
Cathay Group 25 yıldır yerli ve yabancı yatırımcılarla yaptığı işbirlikleriyle, gelişmekte olan değerli araziler üzerinde nitelikli konut, ofis, alışveriş, iş merkezi, sosyal ve kültürel projeleri hayata geçiriyor. Özenle tasarladığı yaşam alanlarıyla hayat kalitesini artırmayı kurumsal bir strateji olarak belirleyen Cathay Group, arsa sahibinden son kullanıcıya kadar, kârlı yatırımı garantiliyor. Cathay Group hayata geçirdiği tüm projelerde nitelikli yaşam alanları ve gelişmiş sosyal olanaklar sunmayı hedefliyor. Çevreye, kente ve insana duyarlı gayrimenkul projeleri hayata geçiren Cathay Group, projelerinin farklı, kimliği olan, yüksek imaja sahip ve yaşayan projeler olmasına özen gösteriyor. Geliştirdiği projelerle kaliteli, güvenli yaşam alanlarını ve kazançlı yatırımı bir arada sunan Cathay Group, doğru lokasyonlarda hayata geçirdiği doğru projelerle arsa sahibinden son kullanıcıya kadar herkes için kârlı bir yatırım vaat ediyor. Cathay Group imzalı projeler ‘yaşıyor’ ve bulunduğu semtle ‘kaynaşıyor’. Hayatın her anına nüfuz etmiş rafine estetiğin ve mükemmelliğin ayrıcalık değil hak olduğuna inanan Cathay Group, kusursuzluk için her detayın üzerinde o alanın en iyisi olan uzmanlarla çalışıyor.

 

Editör: Pelin Çite

Reklam
Yavuz Rençberler
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.