Ayhan Tomak Barış Ağacı ile mesaj veriyor

Heykeltraş ve ressam Ayhan Tomak’ın ahşap eserleri “Barış ve Hayat” adlı sergide sanat severlerin ilgisine sunuluyor.

Ayhan Tomak Barış Ağacı ile mesaj veriyor. Heykeltraş ve ressam Ayhan Tomak Barış ve Hayat sergisi ile sanat severlerle buluşuyor. ‘Barış ve Hayat’ı ahşapla anlatan sergi 20. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde yer alacak.

Ayhan Tomak, ‘Barış Ağacı’ adlı eserini ilk kez ‘Barış ve Hayat’ adlı sergide sanat severlerle buluşturacak.

20. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’ndeki sergide Ayhan Tomak’in ‘Barış Ağacı’ adlı eseri ilk kez görülebilecek. Sanatçı, dünyadaki barış ihtiyacına dikkat çekmek istiyor.   

Bu yıl ‘Ahşap ve Cam’ temasıyla 20.’si gerçekleşecek Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde birbirinden değerli sanatçılar eserlerini sergileyecek.

Ayhan Tomak’ın Barış Ağacı adlı eseri ilk kez görülebilecek.

Festivalin en dikkat çekici sergilerinden biri özellikle ahşap yontu üzerine eğitimler de veren Ayhan Tomak’ın ‘Barış ve Hayat’ adlı heykel ve tasarım sergisi olacak.

Büyükçekmece Yeni Belediye Binası’nda 26 Temmuz 2019 saat 19.30’da açılacak olan sergi 3 Ağustos 2019 tarihine kadar gezilebilecek.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.