Aşk Tesadüfleri Sever 2 oyuncuları ilkinden farklı

22.07.2019
A+
A-

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin çekimleri başladı. Romantik dram türündeki filmin başrolünde bu kez Nesrin Cevadzade var.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 oyuncuları ilkinden farklı. Aşk Tesadüfleri Sever 2 çekimleri başladı. Yayınlandığı dönem hayli sevilen romantik dram türündeki film Aşk Tesadüfleri Sever bu kez farklı oyuncularla çekiliyor.

Filmin adı Aşk Tesadüfleri Sever 2. Ancak ilkinin devam filmi mi olacak? Bunu göreceğiz. 

İlk filmdeki kadro yeni filmde yok. Aşk Tesadüfleri Sever Filmi’nin başrolünde Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin vardı. Şimdi ise kadro tamamen yenilendi. 

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin başrollerinde Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz yer alıyor.

Usta yönetmen Ömer Faruk Sorak’ın milyonlarca seyirciye ulaşan ‘Aşk Tesadüfleri Sever’ filminin, merakla beklenen ikincisi için çekimler 21 Temmuz Pazar günü başladı.

Filmin yönetmen koltuğunda bu kez iki kişi var. Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak.

Film gerçek bir yaşam öyküsünden sinemaya uyarlandı. Hikâyesi ilk filmde olduğu gibi İpek Sorak’a ait olan “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin senaryosu yine Nuran Evren Şit’in imzasını taşıyor.

Aşk Tesadüfleri Sever 2, Ocak 2020’de vizyona girecek. 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.