Ayşe Kulin yeni kitabını imzaladı

Ayşe Kulin yeni kitabını imzaladı

Ayşe Kulin yeni kitabını imzaladı. Yazarın “Kanadı Kırık Kuşlar” adlı son romanının imza günü Trump AVM D&R Mağazası’nda yapıldı. 

Çağdaş Türk Edebiyatı’nın çok satan yazarlarından Ayşe Kulin, merakla beklenen yeni kitabı ‘Kanadı Kırık Kuşlar’ın imza gününde okurlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Trump AVM D&R Mağazası’nda gerçekleşen imza gününde iki saat boyunca kitap imzalayan Ayşe Kulin hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

Okurlarının ilgisinden memnun olduğu gözlenen Ayşe Kulin, “Kitaplarım benim çocuklarım… Onlara olan ilgi ve sevgi beni çok mutlu ediyor” diye konuştu. Okurlarıyla kısa sohbetler de gerçekleştiren usta yazarın en çok duyduğu söz ise “Sizi çok seviyoruz. En kısa sürede yeni kitaplar bekliyoruz” oldu.

Ayşe Kulin, unutulmaz eserleri arasında yerini alacak olan yeni kitabında 1930’ların Almanya’sından 2000’lerin Türkiye’sine uzanan bir ailenin dört kuşaklık hikayesini anlatıyor.

Reklam
Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@yavuzrencberler.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.