Aytaç Arman’ın sağlık durumu nasıl

Ünlü sinema oyuncusu Aytaç Arman’ın sağlık durumu ile ilgili eşinden açıklama geldi. Sanatçının yoğun bakımda olduğu iddiasına yalanlama geldi.

Aytaç Arman’ın sağlık durumu nasıl

Aytaç Arman’ın sağlık durumu nasıl? Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncunun kanser tedavisi gördüğü ve yoğun bakıma alındığına dair sosyal medya üzerinden yayılan bir haberi paylaşmıştık. 

69 yaşındaki Aytaç Arman’ın sağlık durumunun iyi olmadığına dair sosyal medya paylaşımını ses sanatçısı Onur Akay yapmıştı. Onur Akay, Aytaç Arman’ın yoğun bakıma kaldırıldığını ancak hayranlarının üzülmemesi için bu gelişmenin saklandığını duyurmuştu.

Onur Akay, aldığı bu bilginin kaynağını da Aytaç Arman’ın yakın dostu yapımcı ve sunucu Nursel Eroğlu’na dayandırmıştı. O bilgiye göre Aytaç Arman, İstanbul Onkoloji Hastanesi’nin yoğun bakım servisinde yattığı ve durumunun çok ağır iddia ediliyordu. 

Aytaç Arman’ın sağlık durumu ile ilgili çıkan haberleri eşi yalanladı.

Bu haberlerden sonra Aytaç Arman’ın eşi Radife Baltaoğlu tepki gösterdi. Twitter hesabından, bu haberlerin doğru olmadığına dair bir açıklama yaptı. Radife Baltaoğlu, “Dostlar; Aytaç’ın yoğun bakımda olduğuyla ilgili çıkartılan haberler yalandır. Lütfen itibar etmeyiniz.Tedavisi olumlu yönde devam etmektedir. İlginize çok teşekkür ederiz.” dedi. 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.