Azra Akın Hollanda filminde ajan oldu

29.12.2018
A+
A-

Dünya Güzellik Kraliçesi unvanlı Azra Akın, bir Hollanda filminde rol aldı. Hollanda doğumlu olan Azra Akın, filmde bir ajanı canlandırıyor.

Azra Akın Hollanda filminde ajan oldu. Hollanda’da doğup büyüyen ve Dünya Güzellik Kraliçesi tacını takan Azra Akın, geçen yıl bir dizi filmde rol aldı.

Azra Akın, Hollanda’da çekilen filmde ajan rolünü üstlendi. Televizyon içini çekilen filmde 2002 Dünya Güzellik Kraliçesi unvanlı Azra Akın, Aysla adında bir ajanı canlandırdı.

Azra Akın, Dünya Güzeli seçilmesinin ardından kariyerine kamera karşısında devam etmişti. Hollanda’da çekilen televizyon filminde Azra Akın’ın başrollerden birini oynadı. Filmdeki diğer başrol oyuncuları Daan Schuurmans, Sophie van Winden ve Hubert Fermin.

Filmin adı “Heer&Meester”. İlk kez seyirciyle bugün (29 Aralık 2018) buluşacak olan filmde aksiyon sahneleri dikkat çekiyor. 

Azra Akın, daha önce hiçbir Hollanda filminde oynamadı. İlk kez bir Hollanda filminde rol alan Akın, evlendiğinden beri de setlerden uzak duruyordu. 

Filmin yönetmeni Pollo de Pimentel.

Azra Akın, filmde Aysla adında bir ajan rolünü üstleniyor. Aysla, öldürülen anne babasının intikamını almaya yeminli bir ajan. Filmin aksiyon sahnelerinin ilgi çekmesi bekleniyor. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.