Baba geri dönüyor seri devam ediyor mu

06.12.2020
A+
A-

Sinemanın ünlü filmi Baba ( The Godfather) serisine devam edilecek mi? Şimdi sinema dünyası bu sorunun cevabını konuşuyor.

Baba geri dönüyor seri devam ediyor mu

Baba geri dönüyor seri devam ediyor mu? Sinema tarihi açısından çok önemli bu soru geçtiğimiz gün gündeme geldi. Baba (The Godfather) filmi sinema tarihindeki güçlü konumu ile yolculuğuna devam edecek mi? 

The New York Times’a konuşan The Godfather filminin yönetmeni Ford Coppola ve dağıtımcı şirket Paramount, The New York Times’a konuştu.

Tüm dünyada ilgiyle izlenen ve film listelerinde zirvede yer alan The Godfather yönetmeni Ford Coppola ve dağıtımcı Paramount serinin yeni filmleri hakkında konuştu. Karşılıklı yapılan açıklamada serinin devam edebileceği ifade edildi.

The Godfather’ın üç filmini de yöneten Francis Ford Coppola ve dağıtımcı olan Paramount yeni filmler için olasılığın açık olduğunu açıkladı.

Coppola, Baba 3’ün yakında yayınlanacak yeniden düzenlenmiş versiyonuna işaret eden bir makale için The New York Times’a konuştu.

Şahsen serinin devamını yönetmekle ilgilenmediğini belirten Coppola, Paramount’un bir veya birkaç devam filmi yapmakta özgür olduğunu dile getirdi.

Coppola, “Baba 4, 5 ve 6 gayet olası. Ben Baba’nın sahibi değilim” diye konuştu.

Paramount ise yaptığı açıklamada, “Baba destanında başka bir film için yakında gerçekleşecek planlar olmasa da; Baba’nın mirasının kalıcı gücü göz önüne alındığında, doğru hikayenin ortaya çıkması ihtimaline karşı bu olasılık duruyor” ifadelerine yer verdi.

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.