Balıkesir Tiyatro Festivali başlıyor

16.06.2022
A+
A-

Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Balıkesir Tiyatro Festivali 18 Haziran’da perde açıyor.

Balıkesir Tiyatro Festivali başlıyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ile bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Balıkesir Tiyatro Festivali 18 Haziran’da perde açıyor.

22 Haziran’a kadar Türk tiyatrosunun değerli isimleriyle tiyatro severleri bir araya getirecek olan etkinlik Balıkesir’in merkez ilçesinde gerçekleştirilecek.

Etkinlik 18 Haziran Cumartesi günü saat 16.00’da basın toplantısı ile başlayacak. Ardından Burcu Kıratlı ile Hakan Altınel, Gürkan Tavukçuoğlu, Tuğçe Koçak ve Murat Ergür’ün birlikte sahnelediği ‘Her Aşk Biraz Komiktir’ adlı tiyatro oyunu sahnelenecek.

19 Haziran’da ‘Yetişkin Atölyesi: Jonglage’ ile başlayan etkinlikler Begüm Öner, Ceyhun Fersoy, Sarp Bozkurt, Melis İşiten ve Şeyda Terzioğlu’nun rol aldığı “Suit” adlı oyun ile devam edecek.

20 Haziran’da Zeynep Beşerler ve Selen Soyder’in oyuncu kadrosunda yer aldığı’Hangisi Karısı’, 21 Haziran’da da Salih Bademci’nin performansıyla ‘Fanatik’ adlı tiyatro oyunları sahnelenecek.

Gün içerisinde ünlü oyuncularla söyleşi yapma fırsatının da bulunacağı festivalde 23-24-25-26 Haziran tarihlerinde Ayvalık’ta ‘Deniz Seviyesinde Tiyatro’ seçkisi gerçekleşecek.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.