Behzat Ç yeni görüntüsü ile şaşırttı

29.05.2019
A+
A-

Behzat Ç yeni bölümleri ile ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümleri çekiliyor. Başrolünde yine Erdal Beşikçioğlu var. Ancak yeni Behzat Ç’nin görüntüsünü görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Behzat Ç yeni görüntüsü ile şaşırttı. Fenomen dizi Behzat Ç yeni bölümleri ile ekrana gelecek. Altı yıl aradan sonra izleyicilerle yeniden buluşacak olan dizinin başrolündeki Behzat Ç yeni görüntüsü ile izleyicinin karşısına çıkacak.

Behzat Ç’nin yeni bölümleri BluTV’de yayınlanacak. Dizinin çekimleri devam ederken zaman zaman görüntü ve fotoğraflar servis ediliyor. Merak uyandıran bu görüntü ve fotoğraflar seyircinin, Behzat Ç hayranlarının ilgisi ile karılaşıyor. Son olarak paylaşılan Behzat Ç kareleri ise hayli şaşırtıcı. 

Behzat Ç yeni görüntüsü ile görenleri şaşkına çevirdi. Erdal Beşikçioğlu’nun canlandırdığı Behzat Ç’nin son görüntüsünde saçlar uzamış, pasaklı, kirli bir görüntüsü var. 

İnter Medya imzasını taşıyan, önceki yıllarda olduğu gibi senaryosunu yine Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı ve yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu ‘Behzat Ç.’nin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.