Beren Saat aldatıldı mı Kenan Doğulu aldattı mı

Ünlü oyuncu Beren Saat Kenan Doğulu ile olan evliliğinde ağır zamanlar yaşıyor. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla adeta derdini döküyor.

Beren Saat aldatıldı mı Kenan Doğulu aldattı mı

Beren Saat aldatıldı mı? Kenan Doğulu aldattı mı? Bugün Beren Saat, Instagram hesabından derdini dökerek, Kenan Doğulu’nun doğum gününü kutladı. 

Beren Saat Kenan Doğulu boşandı boşanacak diye bekleyenlerin bugün kafaları karıştı. Çünkü Beren Saat öyle şeyler yazdı ki, anlayabilene aşk olsun. 

Yazdıkları satırlardan, “Kenan Doğulu Beren Saat’i aldattı mı” soruları akıllara geldi. Kenan Doğulu Beren Saat aşkına sadakatsiz mi davrandı? Neden mi bu sorular akıllara geldi? Çünkü Beren Saat’in yazdıkları arasında şu cümle vardı: “Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı.”

Yasak aşk mı

Yukarıdaki cümleyi okuyanlar ‘masumiyet’ kelimesine takıldı. Kenan Doğulu, masumiyetini nasıl kaybetmiş olabilir? Akıllara hemen bir başka kadınla olan ilişki geliyor. Kenan Doğulu yasak aşk mı yaşadı? Kenan Doğulu yasak ilişki mi yaşadı? 

Aylardır Beren Saat Kenan Doğulu evliliğinin biteceğine dair dedikodular, beklentiler var. Bunun nedeni de Beren Saat’in sosyal medyadaki paylaşımları.

Ünlü oyuncu Beren Saat, yine akılları karıştırdı. Ünlü oyuncu Beren Saat, 45’inci yaşına giren eşi Kenan Doğulu’nun doğum gününü kutladı. Sosyal medyadan yazdığı yazı ve paylaştığı fotoğraf ile Kenan Doğulu’nun doğum gününü kutlayan Beren Saat, takipçilerinin artık ‘zihinleri yanmak’ üzere. 

İşte, Beren Saat’in zihin yakıcı, akıl karıştırıcı, çok anlamlı, sublüminal mesajlı çok konuşulan açıklaması:

“Ben oyun arkadaşımı buldum galiba” dedim bir akşam, gözlerin parlayarak baktın. Gece gitar sesiyle uyandım; bir şarkıya başlamıştın, büyülendim. Biz o şarkıyı beraber bitirirken, aşk şarkısı olduk. Birbirimizin yaralarını öptükçe can arkadaşı olduk. Yaydığımız ak enerjisiyle çevremizde iklim değişikliğine sebep olduk ve beraber ne eğlendik:)”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

“Ben oyun arkadasimi buldum galiba” dedim bir aksam, gozlerin parlayarak baktin. Gece gitar sesiyle uyandim; bir sarkiya baslamistin, buyulendim. Biz o sarkiyi beraber bitirirken, ask sarkisi olduk. Birbirimizin yaralarini öptükce can arkadasi olduk. Yaydigimiz ask enerjisiyle cevremizde iklim degisikligine sebep olduk ve beraber ne eglendik:) Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadasimi, yol arkadasimi… Bir yerlerin kapisinda el ele cekilmis naylon fotograflarimizi ask sananlar icin bunlar, arkadaslarimizin gozunden hesapsizca biz iste. Ne zaman bosanacaksiniz diyorlar surekli; guvenmek, baglanmak, bagislamak, vazgecmek butun bu agir duygusal sureci hic merak eden yok. Bosanmak isin en kolay kismi, ben evlenmeye de gorece az hevesli taraftim zaten. Benim icin esas olan hep askti, asktir! Bir yastikta kocamak mi, beraber ölmek mi insanlarin bir aski basarmaktan anladigi bilemiyorum. Oysa sen, ben, baba’nin gitari bir yatagin icinde; sonsuz zamanin durakladigi, ömrün tamamlandigi yüz yillar yasadik. Bu demode romantizmde ortagim oldugun icin tesekkur ederim. Sen tabi ki yeni sarkilar yazacaksin. Artik icimde ne ofke, ne en ufak bir pismanlik; her damla gozyasima ziyadesiyle degdin. Iyi ki dogdun da, sana asik oldum 💚 #happybirthdayKen #nomatterwhatilovedtoloveyou #askaturluseyler

BErEn Saat (@berenn_saat)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Sen masumiyetini kaybettin

Beren Saat’in yazdıkları şöyle devam ediyor:

“Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı… Bir yerlerin kapısında el ele çekilmiş naylon fotoğraflarımızı aşk sananlar için bunlar, arkadaslarımızın gözünden hesapsızca biz işte. Ne zaman boşanacaksınız diyorlar sürekli; güvenmek, bağlanmak, bağışlamak, vazgeçmek bütün bu ağır duygusal süreci hiç merak eden yok.”

Beren Saat, boşanmayla ilgili düşüncelerini de açıklamış oldu. Bağışlamak… Beren Saat, Kenan Doğulu’yu bağışlamaya mı çalışıyor? Kenan Doğulu Beren Saat’i aldattı ise ortada bir bağışlanma süreci mi var? Bu soruların cevaplarını ileride belki de öğrenebileceğiz.

Boşanmak işin en kolay kısmı

Beren Saat Instagram hesabından yaptığı paylaşımına şu cümlelerle devam ediyor:

“Boşanmak işin en kolay kısmı, ben evlenmeye de görece az hevesli taraftım zaten. Benim için esas olan hep aşktı, aşktır! Bir yastıkta kocamak mı, beraber ölmek mi insanların bir aşkı başarmaktan anladığı bilemiyorum. Oysa sen, ben, babanın gitarı bir yatağın içinde; sonsuz zamanın durakladığı, ömrün tamamlandığı yüz yıllar yaşadık. Bu demode romantizmde ortağım olduğun için teşekkür ederim. Sen tabi ki yeni şarkılar yazacaksın. Artık içimde ne öfke, ne en ufak bir pişmanlık; her damla gözyaşıma ziyadesiyle değdin. İyi ki doğdun da, sana aşık oldum.”  

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.