Beyonce belgeseli Netflix’te

Beyonce belgeseli Homecoming’in kısa tanıtımı yayınladı. Netflix’te ekrana gelecek olan Beyonce belgeselinde ünlü pop yıldızının 2018 Coachella Festivali konseri yer alıyor.

Beyonce belgeseli Netflix’te 17 Nisan’da ekrana gelecek. Dünyaca ünlü pop yıldızı Beyonce’nin 2018 Coachella Festivali’ndeki performansı belgesel oldu. 

Netflix, Beyonce’nin 2018 Coachella Festivali konserini belgesel olarak yayınlayacak. Beyonce belgeselenin adı Homecoming. 

2018 Coachella Festivali’ndeki performansıyla ilgili olduğu düşünülen Homecoming’in kısa tanıtımı yayınladı.

Netflix’in Twitter hesabından paylaşılan tanıtımda, tıpkı Beyonce’nin Coachella’daki ikonik performansında giydiği sarı kıyafetin tonunun ve tıpkı performanstaki gibi Yunan alfabesi harflerinin kullanılması dikkat çekti.

Proje ile ilgili herhangi bir detay verilmezken, belgeselin 17 Nisan’da yayınlanacağı duyuruldu. Geçen hafta US Weekly’de yer alan bir haberde, Beyonce’nin Netflix ile bir belgesel üzerinde çalıştığı duyuruldu. Belgeselin Coachella 2018 konseriyle ilgili olacağı da belirtildi.

Beyonce’in Homecoming belgeselinin kısa tanıtımını izleyebilirsiniz:

ETİKETLER: ,
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.