Özcan Deniz İsrail konserinde Aslı Enver ile birlikte

09.04.2019
A+
A-

Özcan Deniz ve Aslı Enver İsrail’de iki konser verdi. İstanbullu Gelin adlı dizide başrolü paylaşan ikilinin İsrail konseri bazı çevreler tarafından eleştirildi.

Özcan Deniz İsrail konserinde Aslı Enver ile birlikte sahnedeydi. Bu sezon final yapacak olan İstanbullu Gelin dizisinin başrolündeki Özcan Deniz ve Aslı Enver, Tel Aviv’de konser verdi. 

Aslı Enver Murat Boz ile evlilik yolunda ilerliyor. Aslı Enver, uzun bir süredir İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya rolünü oynuyor. Dizide büyük aşk yaşadığı kocası Faruk Boran rolünü Özcan Deniz canlandırıyor.

Özcan Deniz ve Aslı Enver, İsrail’in Tel Aviv kentinde konser verdi. Biletler 300 ile 500 dolar arasında satıldı. Özcan Deniz ve Aslı Enver iki gün müzikseverlerle buluştu. 

Menora Mictachim Arena’daki İki günlük konser karşılığında Özcan Deniz 1 milyon Dolar, Aslı Enver ise 350 bin Dolar aldı.

Golan Tepeleri meselesiyle dünya gündeminde tepki toplayan İsrail’de verilen konser Türkiye’de kimi çevreler tarafından eleştirildi. Özcan Deniz ve Aslı Enver’in İsrail’de konser vermesini eleştirenler oldu. 

ETİKETLER: ,
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.