Beyonce siyahilerin müzik yarışmasında üç ödül kazandı

Siyahilerin yaptığı müzikte en iyi çalışmaların değerlendirildiği Soul Train Ödülleri’ne Beyonce damga vurdu.

Beyonce siyahilerin müzik yarışmasında üç ödül kazandı. Beyonce, Soul Train Ödülleri’nde Beyonce Yılın Albümü dahil üç ödüle layık görüldü.

Siyahilerin yaptığı müzikte en iyi çalışmaların değerlendirildiği Soul Train Ödülleri’ne Beyonce damga vurdu. Beyonce Yılın Albümü dahil üç ödüle layık görüldü.

Soul Train Ödülleri, her yıl siyahilerin yaptığı müzikte en iyi çalışmaların değerlendirildiği bir yarışma. Bu yılki ödüllere Beyonce damga vurdu.

En son ‘Renaissance’ (Rönesans) adıyla çıkardığı albüm ve büyük bir çıkış yakaladığı ‘Break My Soul’ şarkısıyla hafızalara kazınan Amerikalı şarkıcı, Soul Train gecesinden üç ödülle ayrıldı.

Ödül gecesi Las Vegas’taki Orleans Arena’da düzenlendi. Törende Beyonce’ye ‘Renaissance’ ile Yılın Albümü, ‘Break My Soul’ ile Yılın Şarkısı, Ronald Isley & The Isley Brothers ile yaptığı düet olan ‘Make Me Say It Again, Girl’ ile En İyi İşbirliği ödülleri verildi.

Müzik dergisi Billboard, art arda bir kadın şarkıcının beşinci kez yılın albümü kazandığına dikkat çekti. Ödülün önceki sahipleri H.E.R, Lizzo, Summer Walker, Jazmine Sullivan’dı.

Soul Train Ödülleri’nde Silk Sonic (Bruno Mars & Anderson .Paak) düeti ‘Smokin Out the Window’’a Yılın Klibi, Tems’e Yılın Yeni Sanatçısı, Jazmine Sullivan’a En İyi R&B/Soul Kadın Şarkıcısı, Chris Brown’a En İyi R&B/Soul Erkek Şarkıcısı ödülleri verildi.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.