Beyonce ‘Renaissance’ albüm kapağını paylaştı

04.07.2022
A+
A-
Beyonce ‘Renaissance’ albüm kapağını paylaştı

Beyonce ‘Renaissance’ albüm kapağını paylaştı. Altı yıl sonra yeni bir albüm ile hayranlarıyla buluşacak olan Beyonce, yeni albümünün kapağı için at üstünde objektiflere poz verdi. 

RB müziğin yıldız ismi Beyonce’ın yeni albümü ‘Renaissance’ın kapak fotoğrafı adeta Lady Godiva tablosunu anımsattı. Beyonce, albüm kapağını hayranlarıyla paylaştıktan sonra gelen yorumlar bu yöndeydi.

Grammy ödüllü şarkıcı Beyonce, albüm kapağında camdan bir at üzerinde poz verdi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Beyoncé (@beyonce)’in paylaştığı bir gönderi

Sanat dünyasının kült eserlerinden Lady Godiva, İngiliz sanatçı John Collier tarafından 1897 tarihinde resmedildi. Ünlü tablo, 13. yüzyılda eşi Lord Leofric’in kiracılarına uyguladığı baskıcı vergilendirmenin geri alınmasını sağlamak için sokaklarda sadece uzun saçlarıyla örtünerek çıplak bir şekilde ata binen Lady Godiva’nın tasvirini konu ediyor. 

Beyonce’ın yeni albümünde toplamda 16 şarkı yer alıyor. Renaissance adlı albüm 29 Temmuz’da piyasaya çıkacak. 

Şarkıcı Lemonade albümü ile Grammy’de 9 adaylık kazanmıştı. ‘Formation’ klibi Grammy Ödülleri’nde En İyi Müzik Video ödülünün sahibi oldu.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.