Billy Porter şapkası ile 62. Grammy Ödülleri’nde

27.01.2020
A+
A-

62. Grammy Ödülleri töreninde en ilgi çeken kişilerin başında ünlü şovmen ve oyuncu Billy Porter oldu. Porter’ın şapkası sosyal medyanın gündemine oturdu.

Billy Porter şapkası ile 62. Grammy Ödülleri’nde en çok konuşulan isimlerden oldu. 62. Grammy Ödülleri sahiplerini bulurken, geceye damgasını vuran isimlerin başında Billy Porter geldi. 

Ünlü oyuncu ve şovmen Billy Porter, 62. Grammy Ödülleri’ne damga vurdu.

Billy Porter, turkuaz bir tulum giydi. Kafasında ise kumanda ile açılan bir perdeyi andıran kristallerden oluşmuş şapkası ile  sosyal medyanın gündemine oturdu.

 

Şakanın tasarımı Baja East markasına ait. Kristallerle bezeli turkuaz rengi bir tulum giyen Porter’ın yaptığı kombinde en ilgi çeken detay şapkasıydı…

Sarah Sokol Millinery’nin tasarladığı, Smooth Technology’nin mekanizmasını hazırladığı şapka, uzaktan kumanda ile çalışıyor.

Pose dizisinin yıldızı Porter, 70 binden fazla kristalden yapılan gümüş rengi saçaklı şapkası ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Basının karşısına çıkıp, şapkasını bir perde gibi açıp kapatan Porter, bir yandan ilgi görürken, bir yandan da espri konusu oldu.

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.