Bir Aşk İki Hayat ne zaman vizyona giriyor

Bir Aşk İki Hikaye filmi ne zaman vizyona giriyor. Bergüzar Korel ve Engin Akyürek’in başrol oynadığı filmin vizyon tarihi ne?

Bir Aşk İki Hayat ne zaman vizyona giriyor

Bir Aşk İki Hayat ne zaman vizyona giriyor? Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’in başrolünü paylaştığı film Bir Aşk İki Hayat seyirciyle ne zaman buluşuyor? Bir Aşk İki Hayat vizyon tarihi belli oldu. 

Filmin yapımcılığını Ay Yapım ve Medyapım ortaklığı üstlendi. Sezonun aşk filmlerinden olan Bir Aşk İki Hayat 15 Şubat 2019 tarihinde vizyona girecek.

Bir Aşk İki Hayat filminin yönetmenliğini Ali Bilgin yaptı. Ali Bilgin, “Delibal”, “Medcezir” ve “Ufak Tefek Cinayetler” gibi dizilerin de yönetmenliğini yapmıştı. Bir Aşk İki Hayat filminin senaryosunu ise Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın kaleme aldı. Filmin ilk fragmanı 2019’un ilk gününde yayınlanmıştı.

Filmde Engin Akyürek, yönetmen Umut rolünde oynuyor. Bergüzar Korel ise mimar Deniz karakteriyle seyirciyle buluşuyor. Umut’un kaderini o gece vereceği karar değiştirecektir.

Bir Aşk İki Hayat filminin konusu

Köpeğini dışarı çıkarmak ile evde kalmak arasında bir tercih yapması gereken Umut, aşk ve hayatın sonsuz seçenekleri arasına hangisinin doğru olduğunu bilmeden adım atacaktır.

Biri karşısına hayatının aşkını çıkarırken, diğeri ise onu fırtınalı günlere savuracak.

Hayatın, aldığımız küçük kararların toplamı olduğunu gözler önüne serecek, ‘Bir Aşk İki Hayat’ın fragmanı izleyicilere, “Zamanı geri alma şansınız olsa siz ne karar verdiniz?” sorusunu sorduracak. Filmde Akyürek ve Korel’e İpek Bilgin, Merve Dizdar, Osman Sonant ve Serhat Parıl gibi önemli isimler eşlik ediyor.

Bir Aşk İki Hayat filminin fragmanı

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.