Bir Kadın Uyanıyor oyununun geliri kadınlar için

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde Beşiktaş Belediyesi kadınları tiyatroda buluşturdu.

Bir Kadın Uyanıyor oyununun geliri kadınlar için

Bir Kadın Uyanıyor oyununun geliri Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na bağışlandı. Beşiktaş Belediyesi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla kadınlar için tiyatro oyununun sahneye konulmasını düzenledi. 

Akatlar Kültür Merkezi’nde ‘Bir Kadın Uyanıyor’ adlı tiyatro oyununa kadınlar büyük ilgi gösterdi. Oyunun gelirleri Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na bağışlandı.

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde Beşiktaş’ta da bir dizi etkinlik düzenlendi. Belediye binasında Eylül ayında faaliyete başlayan Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın da katıldığı resepsiyonla halka tanıtıldı.

Akşam ise Akatlar Kültür Merkezi’nde Boğaziçi Gösteri ve Sanatlar Topluluğu tarafından ‘Bir Kadın Uyanıyor’ adlı tiyatro oyunu gösterimi gerçekleştirildi.

Geliri Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfına bağışlanan tiyatroya vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. Oyunu Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Zeynep Karaman da izledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.