Birol Güven benzin istasyonunu sosyal medyadan şikayet etti

Ünlü yönetmen ve yapımcı Birol Güven, benzin istasyonunda tuvalete sokulmadı. Birol Güven, kendisinden tuvalet ücreti istendiğini belirterek, konuyu sosyal medyadan duyurdu.

Birol Güven benzin istasyonunu sosyal medyadan şikayet etti

Birol Güven benzin istasyonunu sosyal medyadan şikayet etti. Neden mi? Ünlü yapımcı ve yönetmen Birol Güven, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda ‘tuvalet parası’ isteyen benzin istasyonunu takipçilerine şikayet etti. “Bir daha da adım atmam” dedi. 

Birol Güven, Twitter hesabından ilginç bir konuyu gündeme taşıdı. Anadoluhisarı Shell benzin istasyonundaki tuvaleti kullanmak isteyen Birol Güven’in önüne engel çıkmış. İstasyondan benzin almadığı için tuvalete sokulmamış. Birol Güven’in paylaşımına takipçilerinden destek yorumları geliyor. Espirili destekler ve benzin istasyonuna yönelik eleştiriler sosyal medyada hızla yayılıyor. 

İşte Birol Güven’in yaptığı paylaşım:

“Yıllardır sadece @Shell’den benzin alırım. Bu akşam ilk defa depom doluydu ve sadece tuvalet amaçlı gittim , tuvalete sokmadılar. Para istediler. Anadoluhisarı Shell tuvalete turnike koymuş. Bu çok ayıp değil mi, siz tuvaletçi misiniz ? Bir daha @shell’e adımımı atmam.”

Birol Güven, kendisinden tuvalet parası isteyen Shell istasyonunu şikayet etti.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.