Samsun’da 6. Karadeniz Kitap Fuarı açıldı

Karadeniz’in önemli kültür buluşmalarından olan 6. Karadeniz Kitap Fuarı kapılarını törenle açtı. Fuar dokuz gün boyunca kitap dünyasını ve kitapseverleri bir araya getirecek.

Samsun’da 6. Karadeniz Kitap Fuarı açıldı

Samsun’da 6. Karadeniz Kitap Fuarı açıldı. 6. Karadeniz Kitap Fuarı 15 Şubat Cumartesi günü kapılarını Samsun’da açtı. TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen 6. Karadeniz Kitap Fuarı 23 Şubat’a dek açık kalacak.

TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’ndeki 6. Karadeniz Kitap Fuarı’nda 250 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu stand açtı. Fuarın açık kalacağı dokuz gün boyunca düzenlenecek panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliği ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşacak. 

Karadeniz 6. Kitap Fuarı’nda, aralarında Ahmet Ümit, Canan Tan, Şükrü Erbaş, Latife Tekin, Cemil Kavukçu, Enver Aysever, Oya Baydar, Ayşe Tolga, Altay Öktem, Yavuz Dizdar, Akın Birdal, Füsun Çetinel, Ahmet Şimşirgil, Sara Şahinkanat, Özel Oytun Türkoğlu, Murat Tavlı, Sinem Sal, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Hale Caneroğlu, Aret Vartanyan, Çiğdem Sezer, Kutlukhan Perker, Mete Yarar, İlkin Başar Özal, Hikmet Anıl Öztekin’in de bulunduğu pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak. Yazarların imza günleri ve fuarın etkinlik programına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Fuara giriş ücretsiz. 6. Karadeniz Kitap Fuarı her gün 10.00-19.30, kapanış günü olan 23 Şubat tarihinde ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.