Birol İnan imza günü İstanbul Kitap Fuarı’nda

Hep Sevgili Kalalım romanının yazarı Birol İnan, okurlarla imza gününde buluşuyor. Birol İnan imza günü 17 Kasım 2018 Cumartesi günü Mona Kitap standında.

Birol İnan imza günü İstanbul Kitap Fuarı’nda gerçekleştirilecek. 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’ndaki imza gününde Birol İnan “Hep Sevgili Kalalım” adlı romanını imzalayacak. 

Mona Kitap tarafından yayınlanan Hep Sevgili Kalalım için düzenlenen imza günü 17 Kasım 2018 Cumartesi saat 13:00’de başlayacak. TÜYAP Beylikdüzü Fuar Merkezi’ndeki Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı kitap buluşmasında Birol İnan da yerini alacak. 

Birol İnan, romanını Mona Kitap standında imzalayacak. Mona Kitap standı 2. Salon 2013 C standında yer alıyor. 

Hep Sevgili Kalalım romanı tanıtımından: 

“Ben seni gecikmiş trendeki kavuşamamış yolcu misali sevmişim. Talihsizliğim, sevdiğimi anlamamış olmak.”

Mutluluk tarifini “özgür caz ve özgür aşk” olarak yapan Demir, istediği her şeye sahiptir: Başarılı bir iş hayatı, çok sevdiği iki çocuğu ve ışıkların dansını izlediği Bitez Koyunun şefkati… Ancak bir iş yemeğinde tanıştığı Rüya ile olan ilişkisi mutlu başlasa da zaman içinde karanlık tonlar almaya başlar. Demir’in özgürlüğünü bir kadına teslim etmek istememesi, her ikisinin de dengelerini altüst edecektir!

Editör: Pelin Çite

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.