BizBizze’den Networking buluşması

BizBizze Kadınlar için Fikir ve Destek Derneği, Bahar Buluşması kapsamında BizBizze üyeleri, gönüllüleri ve program katılımcıları ile Networking buluşması gerçekleştirdi.

BizBizze’den Networking buluşması

“Birlikte. Daha Güçlü” sloganıyla kadınları istihdam ve girişimcilik alanında desteklemek amacıyla koçluk, mentorluk, danışmanlık, eğitim desteği içeren kapsamlı programlar düzenleyen BizBizze Kadınlar için Fikir ve Destek Derneği, Bahar Buluşması kapsamında BizBizze üyeleri, gönüllüleri ve program katılımcıları ile Networking buluşması gerçekleştirdi.

2017’nin son aylarında kurulan BizBizze Kadınlar için Fikir ve Destek Derneği, kadınları hem sosyal alanda, hem de istihdam ve girişimcilik alanında desteklemek amacıyla çok yönlü programlar düzenlemeye, kadın girişimcileri buluşturan etkinlikler yapmaya devam ediyor.

BizBizze Derneği’nin, Bahar Buluşması geçtiğimiz günlerde JointIdea ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Dernek bu defa BizBizze üyeleri, gönüllüleri ve program katılımcıları ile Networking buluşması yaptı. BizBizze gönüllüleri, üyeleri ve program mezunlarına özel düzenlenen buluşmaya 50 kişi katıldı.

BizBizze Kadınlar için Fikir ve Destek Derneği Başkanı Özden Anık Tekir yaptığı açılış konuşmasında “Birlikte. Daha Güçlü” diyerek yola çıktıklarını, yardımlaşma ve dayanışma içinde büyüdüklerini belirtti. Networking kavramının çağımızın vazgeçilmez bir kavramı olduğunu hatırlatan Tekir, “Ne kadar dilimize bu hali ile yerleşmiş olsa da Türkçesi ‘ağ kurmak veya ağ oluşturmak’ ya da ‘iş fırsatları yaratmak’ olarak tanımlanabilir.  Bir kuram, dünyadaki her insan birbirine en fazla 6 kişi uzaklıktadır der. Görünen o ki ‘Güçlü Ağ’ çağın gereği… İşte biz de bu fikirden yola çıkarak 1. yılını dolduran derneğimizin girişimci ve girişimci adaylarıyla, BizBizze daha neler yapabileceğine bir kez daha ivme kazandırmak üzere, sürprizli bir ‘Networking’ buluşması organize ettik” dedi. Tekir konuşmasında BizBizze’nin üyeleri, gönüllüleri ve mezunları ile yakaladıkları sinerjiye büyük önem verdiklerini bu nedenle BizBizzeliler’e özel network buluşmaları ve etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini belirtti.

Tüm katılımcıların birbiriyle tanışmalarına, kartvizit ve/veya tanıtım broşürü alışverişi yapmalarına olanak sunan eğlenceli bir “Networking Oyunu” konseptinde düzenlenen etkinlikte, girişimciler kendilerini tanıtma fırsatı buldu.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.