Bradley Cooper Batman olacak mı

Batman için düşünülen isim Bradley Cooper. 44 yaşındaki oyuncunun teklife sıcak baktığı ve görüşmeleri devam ettiği öne sürüldü.

Bradley Cooper Batman olacak mı

Bradley Cooper Batman olacak mı? Joker kuşkusuz ki bu yılın en çok konuşulan filmlerinin liste başında yer aldı. Jogaquin Phoenix’in başrolünde oynadığı Joker ile ilgili iddialara her gün bir yenisi ekleniyor. 

Bradley Cooper, Lady Gaga ile oynadığı Bir Yıldız Doğuyor filmiyle bu yıl adından sıklıkla söz ettirmişti. Lady Gaga ile aşk yaşadığına dair iddialar da sık sık magazin basının gündemine geldi.

Şimdi ise Bradley Cooper’ın Joker’in devam filminde Batman’i canlandıracağı öne sürüldü.

Sinema tarihine geçen Joker’den kafa karıştıran devam filmi haberleri geliyor. Film, bir milyar dolarlık hasılatıyla milyar dolar kulübüne girmiş ve ilk 18 yaş sınırlı film olarak sinema tarihine geçmişti. 

Joker, DC çizgi romanlarından uyarlanan yeniden çevrim olarak hayli sevildi. Tek film olarak kalacağı söylenmişti. Ancak seyirci rekorlarının kırılması üzerine filmin devam halkasının geleceğine yönelik iddialar da sürüyor.

Joker 2 için görüşmelerini sürdüren yönetmen Todd Phillips’in yeni filmde ilkinden farklı olarak Batman’e yer vereceği konuşuluyor.

İlk kez yardımcı rolde olacak Batman için düşünülen isim ise Bradley Cooper. 44 yaşındaki oyuncunun teklife sıcak baktığı ve görüşmeleri devam ettiği öne sürüldü.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.