Nesrin Cavadzade Netflix dizisinde

Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade, Netflix dizisinde de rol alacak. Halen bir başka diziyle ekranlara gelen oyuncu, Netflix’in yeni yapımında da evlere konuk olacak.

Nesrin Cavadzade Netflix dizisinde

Nesrin Cavadzade Netflix dizisinde rol alacak. Nesrin Cavadzade hangi Netflix dizisinde rol alacak? Dizilerin gedikli oyuncularından olan Nesrin Cavadzade, şimdi de Netflix ekranında karşımıza gelecek.

Oyuncu, geçen sezon ‘Bizim Hikaye’den ayrıldıktan sonra FOX’un bir diğer sevilen dizisi ‘Yasak Elma’nın ekibine katıldı. Bu dizi devam ederken Nesrin Cavadzade, yeni bir dizi anlaşmasını daha imzaladı. 

Güzel oyunc, Berkun Oya’nın Netflix için hazırladığı dizi için el sıkıştı. Dizi, sosyal sorunlara değinen bir konuyu ele alıyor. Nesrin Cavadzade, Sürpriz bir karaktere hayat verecek.

Dizi 8 bölümden oluşacak. Krek Film imzalı dizinin yapımcılığını Ali Farkhonde ile Nisan Ceren Göçen üstlendi.

Dizin ismi henüz netleşmedi. Ancak güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Tülin Özen, Defne Kayalar, Bige Önal ve Settar Tanrıöğen dizide rol alıyor.

Tüm dünyada aynı anda 2020 yılında yayına girmesi planlanan dizi, farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.