Brenda Berin Zorlu PSM’de Stevie Wonder’a saygı kuşağına davet ediyor

07.01.2022
A+
A-

Dünya müzik tarihinin unutulmaz isimlerinden Stevie Wonder, Zorlu PSM’de Brenda Berin Band tarafından düzenlenen konserle onurlandırılacak.

Brenda Berin Zorlu PSM’de Stevie Wonder’a saygı kuşağına davet ediyor… 21 Ocak akşamı Zorlu PSM’de Stevie Wonder hayranları için Brenda Berin Band bir saygı kuşağı düzenliyor.

Stevie Wonder, sadece ABD’nin kültür mirası değil dünya müzik tarihinin en önemli dâhilerinden biri olarak tanınıyor. Brenda Berin, Stevie Wonder’ı “Tribute to Stevie Wonder” gecesiyle onurlandıracak.

Türkçe anlatımlı mini belgesel

21 Ocak akşamı Zorlu PSM’nin sofistike caz kulübü touché’de gerçekleşecek özel gecede, Brenda Berin, sadece onun müziğiyle değil kariyerinin ve hayatının önemli renkleriyle Türkçe anlatımlı mini bir belgeselle zenginleştiriyor.

Yayınlamış olduğu 25 stüdyo albümünden yani en az 250’den fazla şarkı arasından özenle seçilmiş repertuarı seslendirecek olan Brenda Berin Band, tüm hayranlarını Stevie Wonder’a saygı kuşağına davet ediyor.

Kapı Açılış: 19:30
Brenda Berin Band: 21.00

Bilet Fiyatları:
Genel Satış: 88,00 TL

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Brenda Berin (@brendaberin)’in paylaştığı bir gönderi

ETİKETLER: ,
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.