Hazar Ergüçlü Timsah Ateşi oyunuyla Zorlu PSM’de sahnede

07.01.2022
A+
A-

Beyazperde ve dizilerin aranan oyuncusu Hazar Ergüçlü, Timsah Ateşi adlı oyun ile tiyatro severlerle buluşmaya devam ediyor.

Hazar Ergüçlü Timsah Ateşi oyunuyla Zorlu PSM’de sahnede

Hazar Ergüçlü Timsah Ateşi oyunuyla Zorlu PSM’de sahnede. Timsah Ateşi adlı oyun, 19-20 Ocak tarihlerinde Zorlu PSM’de tiyatro severlerle buluşuyor. 

Hazar Ergüçlü’nün de rol aldığı Timsah Ateşi adlı oyun Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu & Piu Entertainment iş birliği ile hayata geçirildi.

Zıt kutuplarda yaşayan iki kız kardeşin babalarıyla yaşadıkları çalkantılı hayatı konu alan Timsah Ateşi oyununun başrollerinde Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü ve Kubilay Tunçer yer alıyor.

Hazar Ergüçlü Timsah Ateşi oyunu ile Zorlu PSM’de izleyicilerle buluşuyor. Oyunun yönetmenliğini Mehmet Ergen üstlendi. Timsah Ateşi, 2019 yılında Edinburgh Fringe Tiyatro Festivali’nin en sevilen ilk üç oyunu arasında yer aldı. 

1989 yılında Kuzey İrlanda’da geçen hikaye, sevgisiz bir Katolik evi, kötürüm bir baba, işlemediği bir suç yüzünden 8 yıl hapis yatan asi bir kız Fianna (Hazar Ergüçlü) ile dindar ablası Alannah’ın (Funda Eryiğit) hikayesinde, temposu bir an bile olsun düşmeyen, sürreal, grotesk bir kara komedi Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde seyirciyle buluşacak.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori- 235.00 TL
2. Kategori- 185.00 TL
3. Kategori- 145.00 TL
4. Kategori- 115.00 TL

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.