Burak Sergen’in nişanlısı Nihan Ünsal kimdir

13.02.2019
A+
A-

Çukur dizisinin ünlü oyuncusu Burak Sergen geçtiğimiz gün kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi ile nişanlandı. Nihan Ünsal ile nişanlanan Burak Sergen, Çukur dizisinde Beyefendi rolü ile seyircinin karşısına geliyor.

Ünlü oyuncu Burak Sergen’in nişanlısı Nihan Ünsal kimdir? Çukur dizisinde rol alan ünlü oyuncu Burak Sergen, 11 Şubat akşamı Nihan Ünsal ile nişanlandı. 

Aralarında 25 yaş fark olan nişanlı çiftle ilgili merak edilenlerin başında Nihan Ünsal ile ilgili sorular geldi. Nihan Ünsal kimdir? Burak Sergen’in nişanlısı Nihan Ünsal 33 yaşında. İzmirli olan Nihan Ünsal, spikerlik yapıyor. Göztepe Spor taraftarı olan Nihan Ünsal ile Burak Sergen aile arasında düzenlenen bir törenle nişanlandılar. 

Nihan Ünsal İzmirli ve Göztepe Spor taraftarı.

Nihan Ünsal, özel bir akademide sunuculuk ve spikerlik eğitimi alıyor. Burak Sergen ve Nihan Ünsal nişanından fotoğrafları sosyal medyada paylaştılar. 

Burak Sergen ve Nihan Ünsal aile arasında düzenlenen törenle nişanlandılar.

Burak Sergen, 58 yaşında Türk sinemasının ve televizyon dizilerinin tanınmış yüzü… Şimdi Çukur dizisinde rol alıyor. Çukur dizisinde Beyefendi rolü ile ekrana geliyor. Oyuncu aynı zamanda Zuhal Olcay’la Aşkın Halleri oyununda oynuyor. 

Nihan Ünsal, Zuhal Olcay ile bir fotoğrafını sosyal medyadan paylaşmıştı.

Burak Sergen’in nişanlısı Nihan Ünsal da Zuhal Olcay ile bir fotoğrafı sosyal medyadan paylaşmıştı. 

ETİKETLER: ,
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.