Çağan Irmak Yaratılan dizisi için kolları sıvadı

Ünlü yönetmen Çağan Irmak, Neftlifx dizisi için kolları sıvadı. 8 bölüm olarak çekilecek dizinin adı Yaratılan olarak açıklandı.

Çağan Irmak Yaratılan dizisi için kolları sıvadı. Çağan Irmak Netflix için yeni bir projeye başlıyor. Dijital kanal Netflix, ünlü yönetmen Çağan Irmak ile 8 bölümlük yeni bir proje için anlaştı.

Çağan Irmak Netflix projesi için şu günlerde yoğun bir hazırlık içinde. Unutulmaz sinema ve dizi  filmlere imza atan Çağan Irmak, yeteneğini bu kez Netflix için kullanacak. 

Çağan Irmak son dizisi “Yeşilçam” sonrasında bu kez O3 Medya yapımcılığıyla yeni bir dijital proje çekmeye hazırlanıyor.

Çağan Irmak’ın Netflix için çekeceği dizinin adı “Yaratılan”. Yaratılan adlı dizinin senaryosunu da Çağan Irmak yazıyor. Netflix Yaratılan dizisi için Çağan Irmak ile 8 bölüm için anlaştı. 

Çağan Irmak Yaratılan dizisi için cast çalışmalarına başladı. Çağan Irmak Yaratılan dizisi ile seyircinin gönlünü fethetmek için hangi oyuncularla çalışacak merak ediliyor. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.