Çağatay Ulusoy çöp toplayıcısı oldu Mücadele Çıkmazı ne zaman yayınlanacak

Çağatay Ulusoy Macedele Çıkmazı adlı filmle Netflix ekranında seyirciyle buluşucak. Netflix, yeli dizilerden sonra Türk filmleri de çekmeye başladı.

Çağatay Ulusoy çöp toplayıcısı oldu Mücadele Çıkmazı ne zaman yayınlanacak? Çağatay Ulusoy yeni bir film ile ekrana gelecek. Çağatay Ulusoy Mücadele Çıkmazı filminde çöp toplayıcısı bir babayı canlandırıyor. Oğlu ile yalnız yaşayan çöp toplayıcısı bir babanın zorlu hayatını ekrana getirecek olan film Netflix’te yayınlanacak.

Mücadele Çıkmazı ne zaman yayınlanacak? Çağatay Ulusoy’un yeni filmi Mücadele Çıkmazı ne zaman ekrana gelecek? Televizyon izleyicileri şimdi bu soruları soruyor.

Mücadele Çıkmazı filminin konusu 

Mücadele Çıkmazı filminin konusu ne? Çağatay Ulusoy Mücadele Çıkmazı filminde başrolde oynuyor. Mücedele Çıkmazı filminin diğer oyuncuları Ersin Arıcı, Turgay Tanülkü, Selen Öztürk ve çocuk oyuncu Emir Ali Doğrul.

Mücedele Çıkmazı filmi tüm zorluklara rağmen mücadeleyi bırakmayan, çöp toplayarak kendisinin ve çocuğunun geçimini sağlamaya çabalayan bir babanın öyküsünü anlatıyor.

Çağatay Ulusoy çöp toplayıcısı bir babayı canlandırıyor. Çağatay Ulusoy’un oğlu rolünde ise Emir Ali Doğrul oynuyor.

Mücadele Çıkmazı yayın tarihi 

Netflix, Türkiye’de daha çok izlenmek için Türk dizileri çekmişti. Şimdi de Türk filmleri yapmaya başladı. Hakan: Muhafız, Atiye, Aşk 101 gibi dizilerle Türkiye’de ilk orijinal yapımlarına imza atan Netflix, Türk filmleri ile seyirciyi kendisine bağlamaya çalışıyor.

Netflix, Türkiye yapımı ilk filmi olan Yarına Tek Bilet‘i 19 Haziran’da ekrana getirecek. Netflix yapımı olan Hakan: Muhafız adlı dizide başrol oynayan Çağatay Ulusoy, bu kez Netflix yapımı filmde olacak.

Mücadele Çıkmazı filminin çekimleri 4 Ağustos’ta başladı. Geçtiğimiz hafta tamamlanan Mücadele Çıkmazı filminin senaryosu Ercan Mehmet Erdem tarafından yazıldı. Erdem, Behzat Ç. ile tanınıyor.

Mücadele Çıkmazı filminin yönetmeni Ayla, Müslüm, Türk İşi Dondurma gibi filmlere imza atan Can Ulkay.

Mücedele Çıkmazı filmi ne zaman ekrana gelecek? Bu sorunun cevabı henüz açıklanmadı. Ancak ‘pek yakında’ ekrana geleceği kesin.

Çağatay Ulusoy’un yeni filmiyle ilgili ilk ipuçları Star TV’nin yeni dizisi Menajerimi Ara’da verildi. O bölümü izleyebilirsiniz.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.