Çağatay Ulusoy’un yeni filmi Kağıttan Hayatlar fragmanı yayınlandı

01.03.2021
A+
A-

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un oynadığı Kağıttan Hayatlar filminin resmi fragmanı yayınlandı. Netflix’in yeni Türk yapımı için geri sayım başladı.

Çağatay Ulusoy’un yeni filmi Kağıttan Hayatlar fragmanı yayınlandı. Netflix’in yeni Türk yapımı Kağıttan Hayatlar 12 Mart’ta seyirciyle buluşacak. Kağıttan Hayatlar filminin fragmanı yayınlandı. 

Netflix yapımı Kağıttan Hayatlar için geri sayım başladı. Merakla beklenen filmin başrolünde Çağatay Ulusoy oynuyor. Kağıttan Hayatlar’ın resmi fragmanı paylaşıldı.

Başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy’un başrolünü Emir Ali Doğrul ile paylaştığı, OGM Pictures tarafından hayata geçirilen filmin yönetmen koltuğunda Can Ulkay oturuyor. Filmin senaryosu ise Ercan Mehmet Erdem’e ait.

Kağıttan Hayatlar filminin konusu

İstanbul’un eski binaları, sokakta koşturan çocukları, yan yana dükkanlarıyla bezeli, adına yakışır bir ara sokağı… Mehmet, her gün gördüğümüz ancak gündelik hayatın telaşıyla dikkat etmediğimiz, farkedemediğimiz kağıt toplayan gençlerden biridir. Mahalledeki çöp toplama deposunu işleten Mehmet’in en büyük destekçisi ise onlara çocukluktan beri kanat geren Tahsin Baba’dır. Bir akşam iş dönüşü en yakın arkadaşı Gonzales’in çekçek çuvalından hayatlarının orta yerine 8 yaşındaki Ali isimli bir çocuk düşer. Mehmet bir yandan Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışırken, bir yandan da Ali ile ayrılmaz bir ikili olacaklardır.

Kağıttan Hayatlar ne zaman ekrana gelecek

Kağıttan Hayatlar filmi ne zaman ekrana gelecek? Seyircinin merakla beklediği filmin yayın tarihi de duyuruldu. Kağıttan Hayatlar, 12 Mart 2021’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.