Çağla Şıkel koronavirüse yakalanınca ne yaptı?

Ünlü model ve sunucu Çağla Şikel koronavirüse yakalandığını açıkladı. Çağla Şikel, sabahları FOX TV ekranında canlı yayınlanan programına bugün çıkmadı.

Çağla Şıkel koronavirüse yakalanınca ne yaptı?

Çağla Şıkel koronavirüse yakalanınca ne yaptı? Fox TV’de hafta içi sabah programı sunan Çağla Şıkel koronavirüse yakalandı. Ünlü model ve sunucu Çağla Şikel, koronavirüse yakalandığını sosyal medya hesabından açıkladı. 

Çağla Şıkel koronavirüse yakalanınca ne yaptığını da takipçileriyle paylaştı. 43 yaşındaki Çağla Şıkel, “Çağla Şıkel ile Yeni Bir Gün” adlı canlı yayınlanan programa bugün çıkmadı. 

Sevenlerinin soruları üzerine Çağla Şıkel, sosyal medya hesabından açıklama yaparak koronavirüse yakalandığını söyledi.

Ünlü ismin, sağlıklı yaşam, spor ve yemekle ilgili tüyolar verdiği programı bugün bant yayını olarak ekrana geldi.

Çağla Şikel, sevenlerinin merakını gidermek ve bilgi vermek için  4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşım yaparak açıklamada bulundu.

Pozitifiz ama bir süre dinleneceğiz 

Çağla Şıkel, koronavirüse yakalandığını söyledi. Zafer işareti yaptığı bir pozunu paylaşan Şıkel, “Yayınımız banttan devam etmekte. Merak edenler için ilk kez pozitifiz ama iyi bir süre dinleneceğiz” dedi.

Çağla Şıkel, 2020 yılında Çin aşısı faz 3 için başlatılan çalışmalara denek olarak katılmıştı. Şıkel, aşı yaptırdığı anları da Intagram hesabından paylaşmıştı.

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.