Cahit Berkay ile Yeşilçam müzikleri

Unutulmaz Türk filmlerinde müziğiyle yer alan Cahit Berkay, “Yeşilçam Film Günleri” Gala Konseri ile seyirciyle buluşacak.

Cahit Berkay ile Yeşilçam müzikleri

Cahit Berkay ile Yeşilçam müzikleri, “Yeşilçam Film Günleri” galasında davetlilere keyifli bir nostalji yaşatacak. 6 Mart 2019 Çarşamba akşamı Yeşilçam Film Günleri’nin gala gecesinde Cahit Berkay sahnede olacak.

Yeşilçam filmlerine müziğiyle imza atan ve izleyicilerinin gönlünde taht kuran Cahit Berkay, “Yeşilçam Film Günleri” gala gecesinde izleyicilerle buluşacak. 

Beyoğlu Atlas Sineması’ndaki Yeşilçam Film Günleri gala konserinde Cahit Berkay, unutulmaz film müzikleriyle sahnede olacak. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından hazırlanan ve iştiraki Kültür AŞ tarafından yürütülen “Yeşilçam Film Günleri” Gala ile tamamlanacak. 

“Yeşilçam Müzikleri” konseri Beyoğlu Atlas Sineması’nda unutulmaz Türk filmlerinde müziğiyle yer alan Cahit Berkay ile gerçekleştirilecek.

Cahit Berkay’ın müziklerinin yer aldığı filmlerden bazıları Selvi Boylum Al Yazmalım, Çiçek Abbas, Devlerin Aşkı

“Yeşilçam Film Günleri” Gala Konseri biletleri Biletix gişelerinde ve online satışta. 

Cahit Berkay Selvi Boylum Al Yazmalım film müziğini dinleyebilirsiniz

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.