Çalgı Çengi İkimiz fragmanı yayınlandı

Çalgı Çengi İkimiz fragmanı yayınlandı. Sevilen ikili Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni filmi 6 Ocak 2017’de sinemalarda gösterime girecek.

Çalgı Çengi İkimiz fragmanı yayınlandı. 6 Ocak 2017’de sinemalarda gösterime girecek olan Çalgı Çengi İkimiz fragmanı bugün (6 Aralık 2016) youtube kanalında yayına konuldu. 

Ahmet Kural ve Murat Cemcir, “İşler Güçler” dizisiyle başladıkları komedi serüvenine yeni bir halka eklediler. Sevilen ikilinin Düğün Dernek adlı seri sinema filmlerinden sonra şimdi de Çalgı Çengi İkimiz filmiyle beyazperdede izleyicilerin karşısına çıkacaklar. 

Çalgı Çengi’nin ilki 2010 yılında çekilmişti. Çalgı Çengi İkimiz filminin çekimleri ise geçtiğimiz Temmuz’da başlamıştı. Filmde Salih ve Gürkan’ın yepyeni hikayeleri izleyiciyi güldürmeye yeniden aday.

İkilinin her dakikası ayrı bir macera dolu filminin senaryosu, yine Selçuk Aydemir’ e ait.  Filmin yönetmeni de Selçuk Aydemir. 

Düğün Dernek ve Düğün Dernek: Sünnet adlı filmleriyle yaklaşık 14 milyon sinema izleyicisine ulaşan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, yeni filmleri ‘Çalgı Çengi İkimiz’i ‘TR 40 33 Productions’ adlı yapım şirketi çatısı altında çekildi. 

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yanı sıra sürpriz oyuncularla da sinemaseverlere kahkaha dolu dakikalar vadeden yapımda, altı yıl önce bulaştıkları mafya tarafından resmi düğün şarkıcılığı görevi icra ettirilen Salih ve Gürkan’ın tehlike ve eğlence dolu maceraları devam ediyor. ‘Çalgı Çengi İkimiz’ de sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’a bunu gerçekleştirmeleri için tek bir şart sunulur. Gittikleri düğündeki nikah memurunu kaçırmaları emredilen ikilinin başına hiç beklenmedik ve birbirinden ilginç olaylar gelecektir.

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.