Oğuz Atay kendi sesi ile görüntüsü

06.12.2016
A+
A-

Oğuz Atay kendi sesi ve görüntüsü ile karşımızda. TRT’deki bir programda edebiyat hakkında konuşurken, kendisine yakın olarak hangi yazarı gördüğünü anlatıyor.

Oğuz Atay kendi sesi ile görüntüsü

Oğuz Atay kendi sesi ve yüksek çözünürlüklü videosunda ilginç bilgiler yer alıyor. Kendisine yakın olarak hangi yazarı görüyor? Hangi yazarın romanlarını ve o romanlardaki insanları kendisine yakın görüyor?

Tutunamayanlar’ın belki de ana hattıyla ilgili ipucu işte bu yayında ortaya çıkıyor. Tutunamayanlar ülkemizde çok beğenildi. Gelecek yıllarda da okunacak olan bir eser olarak karşımızda. Tehlikeli Oyunlar ve Tutunamayanlar kitapları ile Oğuz Atay okurların gönlünde ayrı bir yerde duruyor. 

Ancak Oğuz Atay’ın çok fazla görüntüsü, videosu yok. Nadir görüntülerinden birini izleyerek,  Onun’la ilgili yeni fikirler oluşturabiliyoruz. 

OĞUZ ATAY’ın YENİ FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI…İlginizi çekebilir.

 

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM