Canan Ergüder Menajerimi Ara dizisinden ayrılıyor mu?

11.04.2021
A+
A-

Menajerimi Ara dizisinde Feris karakterine can veren ünlü oyuncu Canan Ergüder’in kansere yakalanmasının ardından dizideki rolünün akıbeti merak ediliyordu.

Canan Ergüder Menajerimi Ara dizisinde devam edecek mi? Dizide Feris karakterini canlandıran ünlü oyuncu Canan Ergüder, geçtiğimiz günlerde meme kanserine yakalandığını açıklamıştı. Star TV ekranında seyirciyle buluşan Menajerimi Ara dizisinde rol alan oyuncunun dizideki akıbeti ortaya çıktı.

Ego Ajans’ın Feris’i, Canan Ergüder’in geçtiğimiz günlerde meme kanserine yakalandığı ortaya çıktı. Ergüder, ortaya çıkan bu haberi sosyal medya hesabından doğrulayarak açıklamada bulundu.

Kanserden kurtulmak için ameliyat olduğunu söyleyen Ergüder, sağlık durumu hakkında şunları yazdı:

”Çok sevgili arkadaşlarım ve beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım, niyetim sizlere Menajerimi Ara’da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu.”

”Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf ameliyatım sonrası Menajerimi Ara ekibine gönderdiğim fotoğraf.”

”Size de aynısını gönderiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi. İnişli çıkışlı bir süreç olacak bu ama moralimi yüksek tutuyorum. Merak etmeyin, iyileşicem.”

Canan Ergüder’in bu haberinin ardından sevenleri, geçmiş olsun mesajlarının yanı sıra moral verici mesajlar da yayımladı.

Menajerimi Ara dizisinde Feris karakterine ne olacağı ise merak konusu haline geldi.

Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu, dizideki Feris’in son durumuna yönelik bazı bilgiler paylaştı. Feris karakterinin diziye veda etmeyeceği öğrenildi.

Canan Ergüder’e moral vermek amaçlı kemoterapi tedavisinin gidişatına göre ara ara dizide hikayesine yer verilecek.

Ameliyat olup, sonra setlere geri dönmesi beklenen oyuncunun 3 bölüm daha dizide yer alması sonrasında ise ara vermesi düşünülüyor.

Sina Koloğlu’nun aktardığı bilgiye göre, ”Yine duyduğum, Ergüder’in bütün hakları saklı kalacak dizi bitene kadar. Yani bölüm başı ücretini alacak.”

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.