Cansu Dere Miles Chamley-Watson aşkı ne zaman başladı?

10.01.2022
A+
A-

Ünlü oyuncu Cansu Dere ile Dünya Eskrim Şampiyonu ve Rihanna’nın eski sevgilisi Miles Chamley-Watson aşkı gündeme bomba gibi düştü.

Cansu Dere Miles Chamley-Watson aşkı ne zaman başladı? Cansu Dere Dünya Eskrim Şampiyonu ile aşk mı yaşıyor? Televizyondaki son projesi Sadakatsiz dizisindeki Asya rolüyle ekrana gelen ünlü oyuncu Cansu Dere ile bomba gibi bir aşk iddiası ortaya atıldı. Cansu Dere Miles Chamley-Watson aşkı iddiası magazin dünyasının ilk gündem maddesi oldu. 

Sadakatsiz dizisinin Asya’sı Cansu Dere, Dünya Eskrim Şampiyonu Miles Chamley-Watson ile aşk mı yaşıyor?
Cansu Dere’nin yeni bir aşka yelken açtığı iddiası magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Sadakatsiz’in Asya’sı Cansu Dere izleyicinin hayranlıkla izlediği oyunculardan biri. Cansu Dere, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da çok konuşulan ünlüler arasında.

Cansu Dere, geçtiğimiz günlerde stüdyoya girerek Dünya Eskrim Şampiyonu Miles Chamley-Watson ile pozlar verdi.

Miles Chamley & Watson eskrimin Süpermen’i olarak da anılıyor. Miles Chamley Watson ve Cansu Dere’nin pozları sosyal medyayı tam anamıyla yaktı geçti. Ünlü ikili bir süre önce ortak iş yapacaklarını duyurmuşlardı.

İddialara göre çekimler için buluştuğu andan itibaren Miles Chamley-Watson, Cansu Dere’den etkilenmiş. Çekimler sürerken de çok iyi anlaşan ikilinin iki aydır birlikte oldukları iddiaları ortaya atıldı.

Cansu Dere Miles Chamley-Watson aşkı ne zaman başladı

Sabah’ın Günaydın ekinde magazin yazan Bülent Cankurt, Cansu Dere ile Miles Chamley-Watson arasındaki aşk iddiasını gündeme şöyle taşıdı:

“Nerede, nasıl tanıştılar bilmiyorum ama aşkları yaklaşık iki ay önce başlamış. Aşıkları, geçen hafta piyasaya çıkan, bir Türk lüks yaşam dergisinin kapağında görünce “Ne alaka” demiştim. Meğer, Cansu Dere derginin kapağını da süsleyen fotoğraflarda adeta aşkını ilan etmiş! Ünlü eskrimci, önceki hafta İstanbul’a gelmiş, hem sevgilisi Cansu Dere ile hasret gidermiş hem de birlikte dergi için çok özel pozlar vermişler.”

Ünlü eskrimci Miles Chamley-Watson bir dönem Rihanna ile aşk yaşamıştı.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.