Hasan Can Kaya ve Ecem Erkek aynı dizide buluştu

11.01.2022
A+
A-

İki ünlü komedyen Exxen platformundaki yeni dizi projesinde buluştu. Hasan Can Kaya ile Ecem Erkek, Aşk Kumardır adlı diziyle ekrandan izleyicileri güldürecekler.

Hasan Can Kaya ve Ecem Erkek aynı dizide buluştu

Hasan Can Kaya ve Ecem Erkek aynı dizide buluştu. Son ayların en tartışmalı televizyon karakterlerinden Hasan Can Kaya yeni bir projeyle ekran macerasını sürdürmeye hazırlanıyor. 

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya, Exxen platformunda yayınlanacak ‘Aşk Kumardır’ dizisinde partneri Ecem Erkek ile kamera karşısına geçti. 

Güldür Güldür Show’daki Naime karakteriyle hafızalara kazınan Ecem Erkek, Hazan Can Kaya ile ‘Aşk Kumardır’ dizisinde rol alıyor.

Geçtiğimiz sezon Güldür Güldür Show’dan ayrılan Ecem Erkek’in hayranlarının üzüntüsü uzun sürmeyecek. 
Başarılı oyuncu Ecem Erkek’in Güldür Güldür Show’dan ayrılması şaşırtıcı bir gelişme olarak gündeme gelmişti.

Farklı projelerde olmak istediğini birçok kez dile getiren Ecem Erkek, sonunda aradığı diziyi buldu. Exxen platformunda yayınlanacak ‘Aşk Kumardır’ dizisinin çekimlerine başlayan Ecem Erkek’in partneri ise Hasan Can Kaya oldu.

Aşk Kumardır dizisinin oyuncuları arasında Barış Yıldız, Seda Türkmen, Efe Tunçer, Elif Andaç Çam ve Emre Taştekin de bulunuyor.

Ecem Erkek, dizinin oyuncuları ile çekimlerin başladığını sosyal medyadan yaptığı paylaşımıyla da duyurdu.

Ecem Erkek, son olarak Andaç Haznedaroğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu, Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı ‘Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?’ filminde rol aldı.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.