Cansu Dere Netflix’ten 400 bin TL mi istedi

06.02.2019
A+
A-

Cansu Dere dizi başına dudak uçuklatan bir rakam istedi mi? 400 bin TL dizi başına istediği öne sürülen Cansu Dere, Netflix’e bunu kabul ettirebilecek mi?

Cansu Dere Netflix’ten 400 bin TL mi istedi

Cansu Dere Netflix’ten 400 bin TL mi istedi? Şimdi televizyon dünyası bu iddiayı konuşuyor. Cansu Dere, bölüm başına Netflix’ten 400 bin TL istedi, iddiası televizyon camiasına bomba gibi düştü. 

Cansu Dere uzun süredir televizyon dizilerinde görünmüyordu. Sonunda Cansu Dere ile ilgili yeni bir dizi projesi haberi gündeme düştü. Cansu Dere, Netflix dizisinde oynayacak. Ancak bu haberin çıkmasının üzerinden çok geçmedi.

Medya sitelerine düşen iddialara göre Cansu Dere belki de pazarlığı kızıştırmak için “Başka bir yapımla flörtleşiyorum” demiş. Bu cümleden sonra da asıl söylemek istediğini açıklamış: “Dizi başına 400 bin TL isterim”

Okurken bile insanın inanası gelmiyor. Ancak şu ana kadar Cansu Dere’den ya da Netflix’ten bu konuda gelen bir yalanlama olmadı. 

İddiayı ortaya atan Takvim Gazetesi oldu. Cansu Dere, bölüm başına 400 bin TL alabilecek mi? Bunun cevabı yakında ortaya çıkar. 

Cansu Dere’nin istediği iddia edilen para dizi oyuncuları arasında da rahatsızlık yarattı. Oyuncular rakamın çok yüksek olduğunu belirterek, bütün dengeleri bozabilecek bir gelişme olarak değerlendirdiler. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.