Cem Davran Palyaço’nun Günlüğü kitabını imzalıyor

Ünlü oyuncu Cem Davran, gençlik yıllarından itibaren yazdığı günlüğünden notları Palyaço’nun Günlüğü adlı kitapta topladı.

Cem Davran Palyaço’nun Günlüğü adlı kitabını imzalıyor… Ünlü oyuncu Cem Davran, gençliğinden itibaren yazdığı günlüğünden seçtiklerini Palyaço’nun Günlüğü adıyla kitap olarak yayınladı. 

İnkılap Kitabevi etiketiyle okurlara oluşan Palyaço’nun Günlüğü adlı kitapta Cem Davran’ın 15 yaşından beri küçük küçük ve dağınık notlarla yazdığı günlüğünden bölümler yer alıyor. 

Cem Davran ilk kitabı “Palyaço’nun Günlüğü” ile 20 Şubat Pazar günü saat 15:00’ da Suadiye D&R’da imza günü etkinliğinde sevenleriyle buluşuyor.

Cem Davran tiyatro anılarını, oyunculuğa başlama serüvenini anlattığı kitabında Türkiye’nin de yakın geçmişine, tiyatro tarihine de ışık tutuyor. Aileden kültür sanat emekçisi olan sahnelerde büyüyen Davran neredeyse yarım asırlık tiyatro serüvenini anlattığı kitabında dönemin sıcak komşuluk ilişkilerini, cumbalı evleri, çocukluğunu, eski Beyoğlu’nun güzelliğini aktarırken okuyucusunu adeta zaman yolculuğuna çıkarıyor.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.