Fazıl Say Geççek ve Tarkan için ne dedi?

19.02.2022
A+
A-

Fazıl Say, ülke gündeminin ilk sırasında yer alan Tarkan ve Geççek şarkısı ile ilgili sosyal medyadan bir paylaşım yaptı.

Fazıl Say Geççek ve Tarkan için sosyal medyadan yorum yaparak görüşlerini açıkladı. Ünlü müzik insanı Fazıl Say, ülke gündeminde yer tutan ve tartışılan Tarkan ve şarkısı Geççek için sosyal medyadan bir paylaşım yaptı. 

Fazıl Say sosyal medya paylaşımında “Tarkan’ı isyanında haklı buluyorum, bence, çok iyi etmiş hissettiklerini şarkıya dökerek. Pop müziğin Megastarı, ülkesine, halkına sahip çıkan sözleri sağolsun içinden geldiğince dökmüş. Milyonlarca genç insanımıza bu ülkede güzel ve umut dolu bir gelecek hazırlamalıyız. Devam.” ifadelerini kullandı. 

Tarkan’ın geçtiğimiz günlerde paylaşılan yeni şarkısı Geççek, müzik dünyasından önce siyaset dünyasında yankı uyandırmıştı. 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Fazil Say (@fazilsay)’in paylaştığı bir gönderi

Fazıl Say Instagram hesabından bu paylaşımı yaparken, Twitter hesabından ise şu paylaşımı yaptı: “Şarkı sözü ve başlığında isteyen istediğini yapar. “Geççek” konu bile değil. İstediğini der. Mesela trollerin sürekli yolladığı bişey var yıllardır, dikkatimi çekti, şöyle yapıyorlar “Mal,amk,gjgj” .. mesela bu bir şarkı manşeti olabilir, kimse de bir şey diyemez.”

 

 

ETİKETLER: , ,
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.