Cem Yılmaz dizi film çekecek Erşan Kuneri dizisi geliyor

23.09.2020
A+
A-

Cem Yılmaz televizyon dizisi çekecek. Ünlü komedyen ilk kez projesiyle ilgili açıklama yaptı. Cem Yılmaz, GORA filminde yarattığı film yapımcısı karakteri olan Erşan Kuneri için dizi film çekeceğini açıkladı. Erşan Kuneri rolünü hatırlanacağı üzere Cem Yılmaz canlandırmıştı.

Cem Yılmaz dizi film çekecek Erşan Kuneri dizisi geliyor. Cem Yılmaz yeni projesini açıkladı. Kendi yarattığı karakter Erşan Kuneri için bir televizyon dizisi çekecek. Türk sinemasında 70’li yıllardaki seks furyasına odaklanacak olan dizide Erşan Kuner’in 1975’den 1978’e kadar olan hayatı ekrana taşınacak. Erotik film yapımcısı Erşan Kuneri’nin farklı film türlerini denemesi seyirciye ulaşacak. 

Cem Yılmaz dizi film açıklaması

Cem Yılmaz dizinin hızlı ve komik olacağını belirtirken Erşan Kuneri dizisinin çekimlerine 6 ay içinde başlayacaklarını söyledi. Erşan Kuneri dizisi dijital bir platformda yayınlanacak.

Erşan Kuneri dizisi ile ilgili açıklamayı Cem Yılmaz, katıldığı televizyon programında yaptı. Canlı yayında gazeteci Candaş Tolga Işık’ın sorularını yanıtlayan ünlü komedyen, Erşan Kuneri dizisi ile ilgili ilk kez konuştu. 

Cem Yılmaz dizi film projesiyle ilgili ‘hızlı bir dizi projesi’ ifadesini kullanarak “Erşan Kuneri’nin hayatından bir kesit olacak. 8 bölümlük bir dizi çekeceğiz” dedi.

Erşan Kuneri dizisi konusu

Erşan Kuneri dizisi için Cem Yılmaz yerli bir dijital platformda yayınlanacağını söyledi.

Cem Yılmaz, “Benim anlaşmam belli bir proje üzerine. Globallerle mücadele edebilecek bir iki tane dijital platform var. Onların yaptıklarını desteklemek lazım. Benim bir projem var. Ben bir hızlı bir dizi projesi yapmak istiyorum. Erşan Kuneri’nin hayatından bir kesit. Önümüzdeki 6 aylık süreçte çalışmalara başlayacağız. Dijital bir platforma yapacağım bunu. 1975’den 1978’e kadar olan hayatından bir kesiti çekeceğiz. Erotik film yapımcısı olan Erşan Kuneri’nin farklı film türlerini denemesi konu alınacak. Komik ve hızlı bir dizi olacak”

ETİKETLER: ,
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.