Cem Yılmaz Metin Akpınar polemiği

23.11.2021
A+
A-

Cem Yılmaz, Metin Akpınar arasında polemik mi başladı? Metin Akpınar, iyi niyetli bir usta oyuncu olarak Cem Yılmaz ile ilgili değerlendirme yaptı: “Aktör kumaşı zayıf”… Bu sözlere karşılık Cem Yılmaz’dan gelen yorum ne oldu?

Cem Yılmaz Metin Akpınar polemiğinde yeni gelişme. Usta oyuncu Metin Akpınar, oyuncu ve yönetmen Cem Yılmaz için “Aktör kumaşı zayıf” dedi. Bu sözlere Cem Yılmaz’dan cevap gecikmedi.

Metin Akpınar, katıldığı bir televizyon programında Cem Yılmaz ile ilgili dikkat çeken sözler sarfetmişti. Metin Akpınar, “Cem Yılmaz’ı çok beğeniyorum. Çok zeki çocuk, mükemmel işler yapıyor. Ama aktör kumaşı zayıf. Olmak zorunda da değil” demişti.

Cem Yılmaz Metin Akpınar arasındaki bu dikkat çeken durumda yeni bir gelişme yaşandı. Cem Yılmaz, Metin Akpınar’ın sözlerinin ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Cem Yılmaz Metin Akpınar’ı tiyatroya davet etti: “Kıymetli büyüğümüz Metin Akpınar beni bir söyleşisinde değerlendirmiş. Sağolsun,teşekkür ederim. 6 yaşındayken ilk izlediğim performans Devekuşu Kabarenin “İnsanlığın Lüzumu Yok” oyunuydu.Her işini pür dikkat izledim. Bir gün O da beni sahnede izlerse çok mutlu olurum.”

Haber Global’de yayınlanan ‘Candaş Tolga Işık’la Az Önce Konuştum’ programına Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Metin Akpınar konuk olarak katıldı. Programda önemli açıklamalarda bulunan usta oyuncu, ünlü komedyen Cem Yılmaz’la ilgili de dikkat çeken ifadeler kullandı.

Cem Yılmaz’ın aktör kumaşı zayıf

Türkiye’deki stand-upçılarla ilgili konuşan Metin Akpınar, “Zeki çok belki ama iyi konuşan yok. Cem Yılmaz da dahil. Çok beğeniyorum. Çok zeki çocuk, mükemmel işler yapıyor. Ama aktör kumaşı zayıf. Olmak zorunda değil. Stand-up’da aktörlük gerekmiyor. Ama iyi konuşmak, tonlama da daha büyük başarılar bekliyor insan” dedi.

Cem Yılmaz’dan Metin Akpınar’a davet

Cem Yılmaz da programın ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Metin Akpınar’ı gösterisine davet eden Yılmaz paylaşımında, “Kıymetli büyüğümüz Metin Akpınar beni bir söyleşisinde değerlendirmiş. Sağolsun, teşekkür ederim. 6 yaşındayken ilk izlediğim performans Devekuşu Kabare’nin ‘İnsanlığın Lüzumu Yok’ oyunuydu. Her işini pür dikkat izledim. Bir gün o da beni sahnede izlerse çok mutlu olurum” ifadelerini kullandı.

“MİZAH YAZISI YAZILMAZ HALE GELDİ”

Akpınar, “Ben rafine bulmuyorum. Biraz seviyesiz buluyorum. Maalesef. Eski çizerleri de özlüyorum. Mizah yazısı yazılmaz hale geldi” şeklinde konuştu. Işık’ın “En çok neye gülersiniz?” sorusuna yanıt veren Akpınar, “Uzun yıllar Zeki’ye güldüm. Ondan evvel İsmail Dümbüllü’ydü. Bizim komedyenimiz oydu. Karagöz Hacivat ile de çok ilgilendim. Son zamanlarda absürt espriye gülmeye başladım. Biraz daha rafine espri arıyorum. Her şeye gülmez hale geldim. Her şeye gülününce de kızar oldum. Babacan bir ihtiyar olacağımı düşünüyorum, öfkeli bir ihtiyar oldum. Hiç sevmediğim bir ihtiyar tipine dönüştüm” dedi.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.