Cem Yılmaz Netflix eleştirilerine cevap verdi

05.01.2022
A+
A-

Cem Yılmaz Netflix’te ekrana gelen ve izleyenlerin sert sözlerle eleştirdiği stand-up şovuyla ilgili sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu.

Cem Yılmaz Netflix eleştirilerine cevap verdi. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Netflix’te ekrana gelen Diamond Elite Platinum Plus  adlı stand-up şovu için yapılan olumsuz eleştirilere karşı ilk kez sosyal medyadan bir paylaşım yaptı. 

Yılbaşından itibaren Netflix’te izleyiciyle buluşmaya başlayan Cem Yılmaz’ın Diamond Elite Platinum Plus adlı stand-up şovu için sert eleştiriler gelmeye devam ediyor. Cem Yılmaz hayranları, yaşadıkları hayal kırıklıklarını sosyal medyadan paylaşarak ünlü komedyende performans düşüklüğü olduğunu vurguluyor. Eskisi kadar güldüremediği başta olmak üzere, şovdaki kimi bölümlere de eleştiri getiren seyirciler Cem Yılmaz’ı sert sözlerle adeta yerden yere vuruyor. Buna karşı beğenenler de çok. İzleyenlerin adeta ikiye bölündüğü şovuyla ilgili Cem Yılmaz ilk kez bir paylaşım yaptı. 

Tüm bu eleştiriler devam ederken Cem Yılmaz, ilk kez Netflix’teki Diamond Elite Platinum Plus adlı stand-up şovunu savundu. 

Cem Yılmaz’ın ‘Diamond Elite Platinum Plus’ isimli gösterisinin video kaydı, 31 Aralık 2021’de Netflix’te yayına girmişti.

Yılmaz’ın gösterisi, sosyal medyayı ikiye bölmüştü. Birçok kişi, gösteriyi ve esprileri beğenmediğini dile getirmişti.

Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Netflix’in ‘Türkiye’de en çok izlenen 10 yapım’ listesinin gösterisini paylaştı.

Komedyen, şunları yazdı: “Top 10 in Turkey! 3- Witcher bozdu 2- Look Up yaramaz 1- Cem bitmiş.”

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.