Clara’nın Yolculuğu serisinde Günlerin Sisi raflarda

Genç okurlara yönelik kitaplarıyla tanınan Anne Fakhouri, Clara’nın Yolculuğu serisinde okurları yeni bir maceraya çıkarıyor.

Clara’nın Yolculuğu serisinde Günlerin Sisi raflarda yerini aldı. Bilgi Yayınevi’nin çocuk kitapları arasında yerini alan Calara’nın Yolculuğu Günlerin Sisi okurları yeni bir maceraya çıkarıyor. 

Clara’nın Yolculuğu Günlerin Sisi kitabının konusu

Yazar Anne Fakhouri, sezgi gücüyle seyahat edebilen Clara’nın masalsı macerasında çocuklara yine sürükleyici bir kitap sunuyor.

Perilerin ışıltısıyla kâbusların tekinsizliğini bir arada barındıran Günlerin Sisi, Clara’nın keşfedeceği sırlarla dolu…

Sezahat ve Günlerin Sisi kitaplarından oluşan Clara’nın Yolculuğu serisiyle genç yetişkin dalında Fransa’nın en prestijli ödüllerinden Le Grand Prix de l’Imaginaire’i (Büyük Hayal Gücü Ödülü) kazanan Anne Fakhouri, aynı zamanda bir büyüme hikâyesi olan Günlerin Sisi’nde karanlık ışıltılarla bezeli nefes kesici bir dünya yaratarak Clara’nın destansı yolculuğunu tamamlıyor.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.