Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu film fragmanı yayınlandı

Halter sporunda adını dünya tarihine yazdıran efsanevi isim Naim Süleymanoğlu’nun filmi beyaz perdeye geliyor. Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin fragmanı yayınlandı.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu film fragmanı yayınlandı. Halterde adını ülkemizin ve dünyanın spor tarihine adını yazdıran Naim Süleymanoğlu’nun hayatı film oldu. 

Efsane sporcu Naim Süleymanoğlu filmi ile sinema severlerle buluşacak. 2017 yılında hayata veda eden Naim Süleymanoğlu’nun Bulgaristan’dan Türkiye’ye kaçışı ve halterdeki başarısı beyaz perdeye gelecek. 

Filmin yapımcısı Dijital Sanatlar Yapımevi. Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi ile ilgili daha önce sizlerde bir yazı paylaşmıştık. Kültür sanat dünyasında filmle ilgili ilk duyuruyu yapan kültür sanat yayınlarından biri olmuştuk. O yazıyı şu linki tıklayarak ayrıca okuyabilirsiniz: 

TÜRK HERKÜL NAİM SÜLEYMANOĞLU FİLMİ HAKKINDA 

Filmle ilgili ilk paylaşılan bilgilerden biri yönetmenin Hilal Saral olacağıydı. Ancak gelinen noktada Hilal Saral yerine Özer Feyzioğlu yönetmenlik koltuğuna oturdu.

Filmin adında da ufak bir değişiklik yapıldı. ‘Türk Herkülü Naim Süleymanoğlu’ değiştirilerek ‘Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu’ olarak filmin adı konuldu.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin yönetmeni daha önce Hilal Saral olarak duyurulmuştu.

‘Cep Herkülü’ sıfatı Naim Süleymanoğlu’nun ufak tefek olmasına rağmen ne kadar güçlü olduğunu anlatabilmek için o yıllarda konulmuştu. Filmin senaryosunu Barış Pirhasan yazdı.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin başrolünde Hayat Van Eck rol aldı. Genç oyuncu Naim Süleymanoğlu’na can verdi.

Naim Süleymanoğlu 47 Dünya Rekoru,  üç  farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalyası, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu kazanmıştı.

Naim Süleymanoğlu, kendi ağırlığının üç katı ağırlık kaldırabilen tek sporcu olarak da dünya tarihine geçti. 

Filmin hazırlık aşamasında Hayat Van Eck, Naim Süleymanoğlu’nun kardeşi Muharrem Süleymanoğlu’ndan destek aldı. Muharrem Süleymanoğlu, genç oyuncuyu çalıştırmaya devam ediyor. 

Hayat Van Eck, film için halter ve vücut geliştirme antrenmanları yapıyor. Hayat Van Eck’ün, antrenörler ve beslenme ekibi ile çalıştığı ve Muharrem Süleymanoğlu’nun da destek olduğu belirtiliyor. 

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin vizyon tarihi

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin vizyon tarihi belli oldu. Filmin 25 Ekim 2019’da vizyona gireceği duyuruldu. Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin fragmanı yayınlandı. Filmin ilk fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin fragmanı 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.