Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin oyuncuları

30.05.2019
A+
A-

Dünya halter tarihine adını altın harflerle yazdıran Türk sporcusu Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan sinema filminin hazırlıkları devam ediyor. Filmin oyuncu kadrosunda kimler mi var?

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin oyuncuları

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin oyuncuları açıklandı. Filmin oyuncu kadrosunda ünlü isimler yer alıyor. Halter sporunda gelmiş geçmiş dünyanın en güçlü sporcusu Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı Cep Herkülü filminin hazırlıkları sürüyor. 

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin başrolünde Hayat Van Eck oynayacak. Daha önce de yazdığımız gibi Hayat Van Eck, Naim Süleymanoğlu’nu canlandıracak. 

Filmin yapımcısı Dijital Sanatlar Yapımevi. Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin ilk teaser’ı geçtiğimiz günlerde paylaşılmıştı.

Cep Herkülü Naim filminin oyuncuları

Cep Herkülü filmi oyuncu kadrosu Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, Uğur Güneş, İsmail Hacıoğlu gibi birbirinden değerli isimlerden oluşuyor.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi oyuncu kadrosu aralarında Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, Uğur Güneş, İsmail Hacıoğlu gibi ünlü isimlerden oluşuyor. 

Filmin oyuncu kadrosunda sinema, tiyatro ve televizyon dünyasının değerli isimleri bir araya geliyor.

Hayat Van Eck, Naim Süleymanoğlu’na can verecek. Yetkin Dikinciler, Naim’in babası rolünde, Selen Öztürk’ü annesi olarak izleyeceğiz. Gürkan Uygun ise Naim Süleymanoğlu’nun halter sporuna yeteneğini fark eden ve onu adım adım dünya arenasına taşıyan ilk antrenörü Enver Türkileri’yi canlandıracak. 

Filmin senaryosu Barış Pirhasan’a ait. Dijital Sanatlar’ın diğer filmlerinde olduğu gibi müziklerini Fahir Atakoğlu’ yapacak. Cep Herkülü Naim filminin yönetmenliğini Özer Feyzioğlu yapacak.

Filme Naim Süleymanoğlu’nun abisi Muharrem Süleymanoğlu danışmanlık yapacak. Muharrem Süleymanoğlu da halter sporuna emek vermiş, olimpiyat şampiyonu sporcular yetiştirmiş bir isim. Kardeşinin filminde danışman olarak görev yapacak.

Çekimler üç ülkede yapılacak

Cep Herkülü Naim filminin çekimleri Türkiye, Bulgaristan ve Azerbaycan’da yapılacak.  

Naim Süleymanoğlu’nun Bulgaristan’da başlayan Türkiye’ye uzanan etkileyici ve ilham verici hayatının çeşitli aşamalarında çok önemli görevler üstlenen kişilere saygı duruşu niteliğini de taşıyan NAİM filminde Renan Bilek, Barış Kıralioğlu, Uğur Güneş, Bülent Alkış, İsmail Hacıoğlu, Mehmet Esen, Evren Erler, Mustafa Kırantepe ve Kerem Atabeyoğlu da rol alıyor.

Spor kariyerine 47 Dünya Rekoru, üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalyası, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu, kendi ağırlığının üç katı ağırlık kaldırabilen tek sporcu olarak da tarihe geçti. İlk Dünya Rekoru’na imza attığında 15 yaşındaydı. Türkiye’ye güreş dışında olimpiyatlarda altın madalya kazandıran ilk sporcu da Naim Süleymanoğlu olurken ardında kırılması imkansız rekorlar bıraktı.

“Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” yani NAİM filmi, 25 Ekim 2019’da izleyicilerle buluşacak.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.