Ceyda Düvenci hastanede durumu ağır

25.03.2019
A+
A-

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci hastaneye kaldırıldı. İki gündür tedavi altında tutulan Ceyda Düvenci, bakacak kimsesi olmadığı için küçük çocuğunu hastane odasına getirtti.

Ceyda Düvenci hastanede durumu ağır

Ceyda Düvenci hastanede tedavi altına alındı. Instagram hesabından sağlık durumunu paylaşan ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, iki gündür hastanede kalmak zorunda olduğunu yazdı. 

Ceyda Düvenci sağlık durumu hakkında ‘ciddi’ diyerek, hastane yatağında çocuğuna sarıldığı bir fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı. 

Oyuncu Ceyda Düvenci, kulak rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Yaşadığı sağlık problemini sosyal medyadan paylaşan Düvenci, durumunun ciddi olduğunu açıkladı.

Ceyda Düvenci oyuncu Bülent Şakrak ile evli. İki çocukları var.

Çocuğuma bakacak kimse yok

Ceyda Düvenci iki gündür hastanede yatıyor. Kontrol altında tutulan ünlü oyuncu, ağır bir kulak iltihabı yaşadığını paylaştı. Ceyda Düvenci sosyal medyada yaptığı paylaşımında şunları yazdı:

“Hastanede 2. günüm. Doktor bu gece de kalmamı istedi. Çok ağır bir orta kulak iltihabı atlatıyorum anladığım kadarıyla. Diğer bütün mikropları 24 saatte kovduk şükür. Sağlık her şeyin başı. Yine önemini hatırlattı. Babamızın bugün ’39 Basamak’ oyunu var hem de matine suare. Hal böyle olunca oğlumu koynuma almak zorunda kaldım. Çünkü bakacak kimse yok. Koyun koyuna öğle uykusu uyuduk. Çok iyi geldi. Hiç hayalinde olmayan şeyler yaşadığın oldu mu? Bu mesela benim için öyle bir gün. Yine de şükür elbet. Sabaha karşı odama mavi kod çağrısı oldu. Maalesef ve çok üzüldüm. Şükür be arkadaş. Sen kendini ne zaman böyle her şey birbirine girmiş hissettin? Bu da olur mu dediğin bir şey hiç geldi mi başına? Ben mücadeleye devam. Sol kulak hiç duymuyor. Beton dökülmüş gibi. Doktor geçecek 1-2 haftaya dedi bakalım. Serum üstüne serum yiyorum. Ama ne derim bilirsin bu da geçer yahu… 24/mart/19/pazar “

Geçmiş olsun Ceyda 

Ceyda Düvenci’nin paylaşımından sonra hayranlarından geçmiş olsun dilekleri ve moral verici mesajlar geldi. Bunlarla birlikte eleştirenler de oldu. Bu eleştiriler çocuğuyla hastane odasında birlikte uyumasına yönelikti.

41 yaşındaki Ceyda Düvenci, oyuncu Bülent Şakrak ile evli. Melisa adında bir kızı Ali adında bir de oğlu var. Ceyda Düvenci, Ali ile hastane odasında sarılmış olarak bir fotoğrafı paylaştı. 

Hayranlarından bazıları ‘çocuğunuz orada mikrop kapabilir. Bakacak kimseniz yok mu?’ diye sordu. 

Ağır kulak iltihabı nedeniyle hastanede yatan Ceyda Düvenci, küçük Ali ile birlikte bir geceyi geçirdi.

İyi ki varsınız

Ceyda Düvenci hayranlarından ve sevdiklerinden gelen moral verici mesajlar için teşekkür etti. Instagram hesabından şöyle dedi: “Hepinize çok teşekkür ederim. Böyle zamanlarda daha iyi anlıyorum ne kadar kıymetli dost biriktirdiğimi. Son yarım saattir oldukça iyiyim. Kulak ağrım ve beton duygusu dışındaki tüm şikayetlerim azaldı. Telefonum hiç susmadı. Cevap vermeye yetişemedim.İyi ki varsınız.”

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.