Cinai Tuhaflıklar polisiye roman yazarından hikayeler

Polisiye romanlarıyla tanınan Armağan Tunaboylu şimdi ise polisiye hikaye kitabıyla okurların karşısında. Armağan Tunaboylu’nun Cinai Tuhaflıklar adlı hikaye kitabı raflarda yerini aldı.

Cinai Tuhaflıklar polisiye roman yazarından hikayeler. Armağan Tunaboylu polisiye roman türünde romanlarıyla tanınıyordu. Şimdi ise polisiye hikâye kitabı Cinai Tuhaflıklar ile okurun karşısında.  Cinai Tuhaflıklar adlı kitap Oğlak Yayınları etiketiyle Maceraperest Kitaplar serisinden yayımlandı.

Armağan Tunaboylu’nun Cinai Tuhaflıklar hikaye kitabının tanıtım bülteni şöyle 

“Armağan Tunaboylu bu sefer de hikâyeleriyle karşımızda… Gene iyi bildiği, nasıl bu kadar iyi bildiğini bilemediğimiz karakterlerle. Ama sonuç olarak Metin Çakır’ı yaratmış adamdan söz ediyoruz. Oğlak’tan çıkan Cinai Tuhaflıklar’ın ilk hikâyesinde Ay Katili’ne yakalanmadan kapağı eve atmaya çalışıyoruz. Kendisi “intikam”dan söz ediyor ama aslında mesele “adaleti bizzat tecelli ettirme” meselesiymiş gibi geldi bana… Nasıl der eskiler? Pek leziz!”

Sevin Okyay

“Tabutta röveşata gibidir polisiye öykü yazmak. Armağan Tunaboylu bu sınırlı ve dar alanda her biri suçu anlatan öykülerini karakterleriyle, atmosferiyle, gizemiyle ve kurgusuyla diriltmeyi başarmış ve âdeta onlara nefes aldırmış.”

Ahmet Ümit

Oğlak Yayınları, Armağan Tunaboylu’nun ilk hikâye kitabı Cinai Tuhaflıklar’ı Maceraperest Kitaplar arasında yayımlamaktan gurur duyar.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.