Cinayet Süsü fragmanı bile kahkahaya boğuyor

Cinayet Süsü filmi sezonun öne çıkan komedilerinden. Filmin güçlü oyuncu kadrosu ve komedi türlerinin tecrübeli yönetmeni Ali Atay seyirciye kahkaha dolu bir seyir vaad ediyor.

Cinayet Süsü fragmanı bile kahkahaya boğuyor. Cinayet Süsü filmi 25 Ekim’de vizyona girecek. Yönetmenliğini Ali Atay’ın yaptığı Cinayet Süsü fragmanı yayınlandı. Filmin fragmanı bile izleyeni kahkahaya boğuyor.

Sezonun komedi türünde dikkat çekici filmlerinden biri olacağa benzeyen Cinayet Süsü filminin yapımcısı TAFF Pictures.

Cinayet Süsü filminin oyuncu kadrosu tecrübeli oyunculardan oluşuyor. Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür filmde rol alıyor.

Cinayet Süsü fragmanı seyirciyle buluştu. Cinayet Süsü filminin senaryosu ‘Ölümlü Dünya’ filminin yaratıcı ekibi Ali Atay, Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit’e ait.

Cinayet Süsü filminin yönetmen koltuğunda Ali Atay var.

Temposu yüksek, mizah dili güçlü bir fragman ile seyirciyle buluşan Cinayet Süsü seyirciyi kahkahaya boğacak. Cinayet Süsü fragmanı paylaşıldı. İzleyebilirsiniz:

 

Cinayet Süsü filminin konusu

Başkomiser Emin (Uğur Yücel) ve ekip arkadaşları Salih (Cengiz Bozkurt), Asuman (Binnur Kaya), Alattin (Mert Denizmen) ve Suç Uzmanı Dizdar Koşu’nun (Feyyaz Yiğit)  seri katili yakalayabilmek için amansız bir mücadele girerler.

Film; ülkenin cinayet tarihindeki en gizemli ve  alışılmadık vakayı, çözmeye çalışan Cinayet Büro ekibinin kahkaha dolu maceralarını konu alıyor. Birbiri ardında yaşanan aksilikler, durmadan devam eden cinayetler ve ekip içinde filizlenen aşk herkesi çıldırmanın eşiğine getiriyor.

Bu mücadele izleyenleri kahkahaya boğacak. Usta oyuncuların performanslarıyla büyülediği filmden ilk görüntüler, her karakterin şimdiden fenomen olacağının sinyalini verdi.

Yeni sezonun dikkat çeken filmi Cinayet Süsü, çekimleri, mekanları ve prodüksiyonuyla da öne çıkıyor. 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.