Çocuklar Duymasın final yapıyor

07.04.2019
A+
A-

Çocuklar Duymasın dizisi önümüzdeki hafta final yapıyor. Dizinin yapımcısı Birol Güven, dizinin tamamen bitmediğini ‘ara verdiklerini’ açıkladı.

Çocuklar Duymasın final yapıyor. Türk televizyon tarihinde rekorlara imza atan ve eski bölümleri bile halen izlenen Çocuklar Duymasın dizisi sona eriyor. 

Çocuklar Duymasın dizisinin yapımcısı Birol Güven, 2002 yılından beri ara vererek bu güne gelen dizinin final bölümünün önümüzdeki hafta ekrana geleceğini duyurdu. Birol Güven, Twitter hesabından duyuruyu yaptı.

Ancak Posta gazetesindeki röportajında ise “ara veriyoruz” ifadesini kullandı. Kendisine sorulan “Çocuklar Duymasın bitecek mi?” sorusuna Birol Güven şu cevabı verdi: “Bitmez ama ara veririz. Beş yılda bir çekmek istiyorum. Ben onların yaşlılıklarını da anlatmak istiyorum. Çocuklar Duymasın, Amerika’dakiler gibi 20 dakika olsa hiç bir zaman bitmez.” 

Çocuklar Duymasın dizisinin yapımcısı Birol Güven, finali sosyal medyadan duyurdu.

Beş yıl sonra Çocuklar Duymasın yeniden

Birol Güven’in duyurusundan önce geçtiğimiz günlerde yine Tamer Karadağlı, diziyle ilgili bir açıklama yapmıştı. Tamer Karadağlı yaptığı röportajda Çocuklar Duymasın ile ilgili olarak Mayıs sonu ya da Haziran başı sona ereceğini söylemişti. 

Çocuklar Duymasın dizisine geçtiğimiz yıllarda da ara verilmiş ve tekrar yeni bölümleri ile ekrana gelmişti. Birol Güven’in verdiği röportajdan da anlaşılacağı gibi Çocuklar Duymasın 5 yıl sonra tekrar ekrana gelebilir. 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.